Leosite-Logo
створення сайтів
просування сайтів
підтримка сайтів
контекстна реклама

Створення сайтів у Львові

Веб-студія "ЛеоСайт"

Створюємо ефективні, надійні і доступні по ціні сайти для Вашого бізнесу. Налаштовуємо сайти під вимоги Google, а також запускаємо контекстну рекламу.

Створення сайту в Інтернеті – це перший крок, який необхідно зробити, щоб мати успіх в сучасному бізнесі. Правильно створений і налаштований сайт приносить не лише додаткових клієнтів та впізнаваність бренду, але й допомагає легше пережити складні суспільні труднощі.

Пропонуємо швидкі та функціональні рішення для бізнесу. Наші сайти працюють на модульній платформі, що дозволяє розширювати і покращувати сайт без обмежень. Для управління сайтом передбачена зручна Система управління сайтом (CMS), яка дозволяє без зусиль оновлювати текстові та фотоматеріали самостійно.

Створення і оптимізація сайту під ключ

Створення сайту

Створюємо сайти використовуючи кращі технології та відповідно до сучасних норм і стандартів

Вибір домену

Допомагаємо вибрати оптимальне доменне ім'я для сайту і замовляємо його в провайдера

налаштування хостингу

Встановлення сайту на надійний хостинг, який гарантує безперебійну роботу сайту 24/7

Захист сайту

Забезпечуємо додатковий захист сайту від злому та резервне копіювання файлів

Підключення аналітики

Підключаємо веб-аналітику для відслідковування відвідуваності сайту та конверсій

SEO оптимізація

Початкова оптимізація для просування сайту в топ Google по ключових словах

налаштування контакт-форми

Завдяки контакт формі ви будете отримувати заявки від клієнтів та пропозиції від партнерів

Адаптивний дизайн

Сайт буде адекватно відображатися як на компютерах, ноутбуках, так і смартфонах

Надійність і безпека

Для створення сайтів використовуємо найпопулярнішу в світі CMS WordPress. Це гарантує високу якість і можливість розширення функціонлау сайту в перспективі, адже над цією платформою постійно працюють кращі світові розробники, тому Ви можете бути впевнені, що Ваш сайт буде справним і сучасним навіть через кілька років та Вам не доведеться затрачати великі кошти на перенесення сайту на іншу платформу чи створення самописних CMS з безліччю помилок і костилів.

Хостинг і домен замовляємо лише в провідних українських хостинг-провайдерів, що позбавить зайвих проблем з доступністю сайту.

Набутий роками досвід дозволяє нам використовувати найкращі рішення для високої безпеки і стабільної роботи вашого майбутнього сайту.

Вартість створення сайту

Виберіть найбільш підходящий тариф, який відповідає Вашим потребам

7000
старт
15000
оптимальний
21000
інтернет-магазин

Сайт - візитка

Сайт-візитка – веб-ресурс для залучення уваги аудиторії до бренду, людини, послуги, товару тощо. Це так звана візитна картка компанії в Інтернеті, яка ознайомлює відвідувачів з основною інформацією, що стосується вашої діяльності та послуг. Сайт-візитка завдяки швидкості створення, ціною та ефективності став дуже затребуваним продуктом в області розробки сайтів.

Сайт-візитку варто створювати для підтримки будь-якої комерційної діяльності. Клініка, адвокат, організатор заходів, фотограф, ремонтна бригада, турагентство, автомайстерня, розробник, дизайнер, модель, клінінгова служба, салон краси – тільки частина прикладів ніш, які можна і потрібно просувати за допомогою сайту-візитки.

Завдання сайту-візитки полягає в тому, щоб дати користувачеві інформацію про компанію або приватну особу. Такий сайт популяризує бізнес і покращує його репутацію, а також збільшує прибутковість за рахунок залучення нових клієнтів. Створений раз, він буде безперервно працювати на благо компанії або просування особистого бренду.

Landing page (посадкова сторінка)

Лендінг – це веб-сторінка, основною метою якої є спонукання відвідувача зробити якусь конкретну дію: покупка товару, замовлення послуги, оформлення підписки або реєстрація на сайті.

Цільова аудиторія, що опинилася на такому сайті, як правило, вже проявила інтерес до товару або послуги. Саме тому посадкова сторінка повинна представити цей товар або послугу таким чином, щоб користувач максимально швидко перейшов від інтересу до конверсії.

Особливість лендінга полягає в тому, що інформація на ньому подається в доступній і привабливій формі, у вигляді блоків, зображень, графічних елементів. Відвідувач в будь-якій частині сторінки може легко знайти кнопку цільової дії – для оформлення замовлення, консультації, заповнення форми зворотного зв’язку, дзвінка, скачування файлу.

Грамотний підхід до розробки лендінгу передбачає глибоке занурення в бізнес. Промо сторінка повинна мати ефективну структуру, адаптовану під конкретний бізнес, зазначати свою особливу відмінність від конкурентів, презентувати унікальну торговельну пропозицію, виявляти і закривати «болі» (потреби) клієнтів.

Створення інтернет-магазину

Інтернет-магазин (онлайн-магазин) – це сервіс, який дозволяє здійснювати покупки в Інтернеті. Інтернет-магазин рекламує товар або послугу, приймає замовлення на покупку, пропонує користувачеві вибір варіанту розрахунку і способу отримання замовлення. Сукупність відібраних товарів, спосіб оплати і доставки створюють закінчений цикл здійснення замовлення, який оформляється на сайті шляхом повідомлення мінімально необхідної інформації про покупця. Часто при оформленні замовлення передбачається можливість повідомити деякі додаткові побажання від покупця продавцю.

В інтернет-магазині можна торгувати не лише готовими товарами, а й товарами власного виробництва, а також надавати послуги.

Виділяють два типи продажів:

B2B (business to business) – реалізація товару або надання послуг комерційним організаціям.

B2C (business to customer) – продаж товару або послуг фізичним особам.

Digital Solutions
Покращіть Ваш бізнес

Слід враховувати, що для отримання належного ефекту від сайту, довірити його створення слід професіоналам, які розуміють найменші деталі створення подібних продуктів. Фахівці нашої студії готові в найкоротші терміни надати замовнику якісний і ефективний сайт, що дозволяє досягти поставлених цілей

SEO - пошукова оптимізація сайту

Seo-просування в пошукових системах – комплекс дій, що здійснюються з метою оптимізації внутрішніх та зовнішніх складових сайтів для підвищення позиції в пошукових системах, збільшення кількості відвідувачів і майбутніх клієнтів. Система допомагає покращити ряд параметрів інтернет-сторінок через аналіз ключових запитів, їх розташування, індексу, дослідження контенту, корисності для користувача.

У нашій компанії ви зможете замовити сео-просування сайту за оптимальною вартістю, щоб він зміг бути гідно представлений на головних сторінках пошукових систем.

Контекстна реклама Google Ads

Контекстна реклама – популярний вид інтернет-реклами, в якій оголошення показується в залежності від запиту, введеного користувачем в пошуковій системі, та контенту цільової сторінки. Дану рекламу бачать особи, чиї інтереси перетинаються з товаром або послугою, яка просувається.

Контекстна реклама підходить практично для будь-якого бізнесу. Основною її перевагою є те, що потенційних клієнтів можна досить швидко привести на сайт і таким чином зробити перші продажі чи протестувати маркетингові гіпотези. Грамотно налаштована контекстна реклама разом з оптимізованим сайтом дає можливість отримувати клієнтів за адекватні кошти навіть у висококонкурентних нішах.

Часті питання

Ціна залежить від масштабу проектованого ресурсу, створення унікальних макетів сторінок, їх кількості, від складності розробки функціоналу і використовуваних інструментів – готовий шаблон, конструктор або повністю індивідуальна розробка з нуля, що є найбільш дорогим варіантом.

Лендінги і сайти візитки виготовляються за 1-2 тижні. Інтернет-магазини з каталогом, інформаційні портали, багатосторінкові ресурси займають близько 1 місяця.

Спочатку ми узгодимо технічне завдання для створення сайту. Далі Ви вносите передплату і ми займаємося розробкою. По завершенню надаємо повністю робочий сайт.

Так, покажемо як легко можна виконувати найпопулярніші дії, крім того Ви зможете отримати безкоштовні консультації по Вашому сайту

Надаємо 1 рік гарантії і навіть якщо щось станеться з сайтом з будь-якої причини, безкоштовно відновимо його до наданого нами рівня.

Створення сайтів у Львові - відгуки клієнтів

Я дуже рідко залишаю відгуки, але створення сайту цією командою так вразило, що не могла не поділитися. Не дарма я так шукала гідного фахівця. ЛеоСайт - справжні професіонали. Сайт-блог був зроблений з урахуванням всіх побажань, швидко і акуратно. Величезне спасибі за дуже якісну роботу і корисні поради!!!
Вікторія Стерниця
Менеджер
Хлопці з веб-студії зробили класний сайт для нашої Радіо групи і за сумісництвом порталу новин міста. Звичайно, були невеликі затримки в розробці, але результат повністю відповідав нашим очікуванням і трохи більше 🙂 по бюджету вклалися копійка в копійку!
катя Коляда
Редактор
Дуже задоволені вашою роботою. Замовляли сайт для невеликого медцентру. Якісно, в строк, за адекватні гроші отримали те, що хотіли! Ніяких неприємних сюрпризів і нервів! Жодної помилки в текстах! Величезна подяка вам за професіоналізм і приємні емоції! Плануємо і далі з вами співпрацювати.
Орест Іващенко
Директор
Нам команда Лео сайту допомогла оперативно доробити інтернет-ресурс за попереднім підрядником. Спеціалісти взялися за проект і довели його до успішного фіналу. Продовжуємо співпрацю по SEO, таргету і контексту.
Володимир Тернеківський
Керівник відділу продаж

Замовити створення сайту у Львові

Сьогодні розвивати бізнес без присутності в інтернеті дуже складно. Тому створення сайту є не просто бажанням бути як усі конкуренти, а способом отримати інструмент для реалізації бізнес-планів і збільшення продажів товарів і послуг.

Створення і розкрутка сайту професіоналами – шлях до успіху бізнесу

Хоч мати свій власний сайт є очевидним питанням, проте вибрати виконавця для реалізації веб-проекту, не так вже й легко. В міру того, що послуги зі створення та просування сайтів є досить затребувані, відповідно й пропозиція на ринку також досить велика. Приміром, набравши запит Створення сайтів Львів, потенційний замовник зіштовхується зі значною кількістю претендентів взятися за створення і розкрутку сайту.  Але щоб вибір був вдалим, потрібно добре розібратися зі специфікою розробки сайтів і можливостями та стилем роботи потенційних підрядників. З ними необхідно обговорити не лише ціну створення сайту, але й дизайн і структуру майбутнього інтернет-ресурсу. Зазначимо, що якщо мова йде про індивідуальний дизайн і структуру, то робота не буде коштувати дешево. Шаблонні рішення не володіють унікальністю, але досить функціональні, практичні і мають меншу вартість.

Створення доступних і надійних сайтів у Львові – це ми!

Веб студія ЛеоСайт спеціалізується на розробці і розкрутці сайтів в пошукових системах для того, щоб вони не лише існували, але й приносили своєму власникові потенційних клієнтів. Корпоративний сайт, односторінковий лендінг, сайт-візитка, зручний для покупців інтернет-магазин чи будь-який інший проект для вашого бізнесу буде реалізований нами ефективно працюватиме на ваш бізнес.

Розробка і просування сайту

Для наших клієнтів ми можемо запропонувати  повний пакет послуг зі створення і просування сайтів. Сюди входить розробка дизайну і функціоналу ресурсу, реєстрація домену на хостингу, наповнення сторінок контентом, SEO оптимізація, подальша підтримка, розкрутка і просування. Ми працюємо не тільки зі своїми проектами, але також займаємося вже існуючими веб-ресурсами: виправляємо помилки, допущені іншими розробниками при їх створенні, покращуємо дизайн, оптимізуємо, запускаємо рекламні кампанії, просуваємо сайт в пошукових системах для їх кращої видимості

ЛеоСайт © Створення і просування сайтів Львів

5/5 - (1 vote)