Вартість евакуатора підняли втричі

У Львові зросли тарифи на послуги евакуації авто на штрафмайданчики. Так, на сьогодні вартість послуги складає 720 грн, а вже з 9 червня вона становитиме від 2 234 гривень.

Міськрада причиною такого рішення називає збільшення вартості пального. Теперішній тариф затвердили ще вкінці 2013 року при вартості пального близько 10 грн за літр. З того часу вартість пального зросла практично в шість раз, відповідно послуги з евакуації стали збитковими. Крім того підняття вартості евакуації є необхідним для якісного обслуговування та можливості евакуйовувати транспортні засоби з місць, де вони суттєво перешкоджають руху.

Додамо, що щодня у Львові на штрафмайданчики забирають щонайменше 20 авто, які створюють суттєві ускладнюють рух транспорту.

Куди у Львові евакуйовують авто?

Нині Львів може прийняти одночасно 260 евакуйованих авто. У місті працює 2 арештмайданчики: на вулиці Конюшинній, 15, (200 місць) та на Вітовського, 57 (60 місць). Ці майданчики працюють цілодобово та без вихідних.

Вартість перебування на спецмайданчику

Одна доба перебування на штрафмайданчику евакуйованого авто протягом 7 днів коштує 144 грн. Із восьмого дня один день перебування автомобіля на штрафмайданчику обійдеться у 24 грн.

Як повернути евакуйоване авто

Спершу потрібно звернутись на оперативну лінію 102, повідомити вулицю та описати транспортний засіб, який могли евакуювати. Після цього черговий поліції має пояснити, куди і чому забрали авто.

Після цього власнику необхідно з’явитися в Управління державної автомобільної інспекції у Львівській області (вул. Перфецького, 19), де за його участі складуть постанову. Оплативши штраф, послугу евакуації та простою авто, водій може забрати транспорт зі штрафмайданчика.

Rate this post
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!