В Україні розробили онлайн-сервіс для відслідковування змін на ціни

Відслідковувати динаміку цін на популярні продукти в Україні віднедавна можна за допомогою ресурсу, яке створило Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.
“Платформа ефективного регулювання” надає ряд інструментів, зокрема Інфляційний барометр, що показує зміну цін в Україні на соціально значущі товари, приміром борошно, ковбаси, крупи гречані і т.д.
 

 
Інфляціний калькулятор користується щомісячними даними Індексу споживчих цін. Для розрахунку вартості споживчого набору є змога вибрати як загальний Індекс споживчих цін, так і окремі складові: продукти харчування, житло, вода, електроенергія, одяг, побутова техніка, транспорт та ін.
А спеціальний конструктор «Власна страва» надає можливість обрати продукти, що входять до складу певної страви і простежити зміну ціни не лише на цю страву, але й на всі інгридієнти окремо за певний період часу.
Усі дані сервіс збирає в автоматичному режимі з офіційних джерел Державної статистики, Національного та Світового банку і Євростату. Фіксація динаміки цін відбувається щоденно на основі даних великих онлайн-супермаркетів.
Інформацію можна отримати і по регіонах. Оновлюється вона що два тижні
 
Rate this post
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!
Subscribe
Повідомити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі