Туристичні екскурсії

Львів – перлина Європи

Автобусна екскурсія популярними локаціями Львова: Високий замок, Собор Святого Юра, Личаківське кладовище, подорож по центральних проспектах, включаючи Львівську політехніку, Університет ім. Івана Франка, район Стрийського парку, релігійні храми.
Тривалість екскурсії: 3 год
Вартість екскурсії в складі збірної групи: Діти – 100 грн. за особу, Дорослі – 120 грн.

Собор Св. Юра Львів

Вулиці старого міста

Пішохідна екскурсія Середньовічною частиною міста, під час якої ви оглянете ансамбль пл. Ринок, Вірменський квартал (ансамбль Вірменського собору, арт – центр “Дзиґа”, ресторація – музей “Гасова Лямпа”), оборонні споруди (Міський та Королівський арсенал, Порохова вежа, оборонні мури), храми різних конфесій (Домініканський Собор, Катедральний костел, костел Єзуїтів та Бернардинів) загалом більше 200 пам’ятників архітектури, що входять до Світової Спадщини ЮНЕСКО. Завершується тур знайомством з Львівським оперним театром.
Тривалість екскурсії: 2 год. 15 хв.
Вартість екскурсії в складі групи: Діти – 50 грн. за особу. Дорослі – 75 грн.

екскурсія вуличками Львова

7 чудес Львова

Пішохідна екскурсія, що познайомить з унікальними архітектурними пам’ятниками Львова, такими як Каплиця Боїмів, Львівська опера, будинок вчених, Собор Святого Юра, Бернардинський монастир, вежа Корнякта, та Палац Потоцьких.
Вартість вхідних квитків в заклади культури оплачується додатково.
Тривалість екскурсії: 3 год.
Вартість в складі збірної групи: 60 грн. за дитину і 80 грн. для дорослого.

Палац Потоцьких Львів

Екскурсія австрійським Львовом

Пішохідна прогулянка, яка проходить “престижними” районами Львова, збудованими в часи Австро-Угорської імперії. Сюди входять Львівський Уолт-стріт (дільниця банків та ошатних будівель), будівля Галицького сейму (головний корпус Національного університету ім. І.Франка), палац Потоцьких та колишнє шляхетське Казино.
Тривалість екскурсії: 3 год.
Вартість екскурсії в складі групи: діти – 50 грн, дорослі – 75 грн.

будинок вчених

Пивний тур

Пішохідна екскурсія дає хорошу можливість познайомитися з пивною культурою Львова, відвідавши заклади, в яких подають, або й самі варять справжнє живе пиво. Так у ресторації Mons Pius смакуємо “Липовим” пивом, у Домі легенд знаменитим “Зеником”. Ресторація Кумпель, окрім власного пива, зацікавлює відвідувачів “Пивною цицею” – атракцією, яка при вмілому використанні, дає смачне кумпельвське пиво. Завершає пивний тур чеська пивоварня “Старгород”, в якій живе пиво найкраще смакує лише 20 хв, після того, як його розливають по бокалах.
Тривалість екскурсії: 3 год.
Вартість екскурсії в складі групи: 100 грн за особу (мін. 2 особи)
У Вартість екскурсії не включені дегустації у пивних рестораціях.

львівське пивоЛьвівські кав’ярні

Пішохідна екскурсія світом львівських кав’ярень, кави та солодощів, що розповість різноманітні історії та легенди, пов’язані з культурою споживання кави не лише у Львові, але й у світі. Туристичний маршрут пролягатиме знаними кав’ярнями – Синя пляшка, Віденка, Фреска, Вірменка, Під клепсидрою, Дзиґа, Штука та Львівська копальня кави.
Тривалість екскурсії: 2 год.
Вартість екскурсії в складі групи: для дітей – 60 грн, для дорослих – 80 грн.
Дегустації кави у вартість не входить.

Підземелля Львова

Пішохідна подорож, яка знайомить з підземним Львовом, проходить найдовшими та найстарішими кавовими та винними підземеллями, підземеллями, в яких молились монахи, переховувалися розбійники, та відбували покарання ув’язнені. Серед них – підземелля колишнього Домініканського монастиря, підземелля Єзуїтського монастиря, підземелля аптеки “Під чорним орлом”, підземелля Львівської копальні кави та кафе “Лівий берег”, що знаходиться, в під Львівським оперним театром.
Тривалість екскурсії: 2 год.
Вартість екскурсії в складі групи: діти – 50 грн, дорослі – 70 грн.
Вхідні квитки оплачуються окремо.

Екскурсія вечірнім Львовом

Пішохідна прогулянка вуличками вечірнього Львова, місцями, де проходили бали та карнавали, де зустрічалися відомі мешканці міста, куточками, які полюбляли місцеві батяри. Під час неї прозвучать романтичні історії про львівських Ромео та Джульєту, про перебування у Львові знаного ловеласа Джакомо Казанови та Леопольда фон Захер Мазоха.
Тривалість екскурсії: 2 год.
Вартість екскурсії в складі групи: для дітей- 60 грн, для дорослих – 80 грн.

екскурсії вечірнім Львовом
Екскурсійний офіс: м. Львів, Площа Ринок 24.
Телефони: (098)711-45-57, (099)112-80-01Rate this post
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!