Театр пива “Правда”

Пивний театр “Правда” – це заклад, в якому відвідувачі можуть не лише випити справжнього крафтового пива, але й наживо побачити усі процеси пивоваріння – від вкидання солоду, до дозрівання пива у пляшках. Доступними для глядача є робота пивовара, який на сцені варить пиво, та приготування страв на відкритій кухні. Має Пивний театр і свій оркестр. Щодня, окрім понеділка, з 19:00 до 22:00 він розважає популярними каверами гостей, які за допомогою пластикових пляшок і почуттю ритму, можуть з глядачів перетворитися в учасників цього шоу.

Оркестр пива правда

Вього в Театрі 4 поверхи. Три вверх і один вниз. На 1 поверсі знаходиться крамниця, в якій можна придбати пляшкове пиво і сувеніри. Інтер’єр закладу оформлений у стилі лофт.
Театр «Правда» позиціонує себе як пивоварня крафтового пива. За стандартами така пивоварня має бути малою, незалежною і традиційною (не менше 50% солоду в основі, а решта складників повинні лише покращувати та ускладнювати смак, а не полегшувати його).
Тому пивоварня «Правда» експериментує зі смаками та інгредієнтами і одна в Україні варить пиво з шишками свіжого хмелю, цвітом бузини чи соняшником.
Самих сортів пива є з два десятки, проте варять на раз лише кілька видів.

Адреса: м. Львів, пл. Ринок, 32
Час роботи: пн – нд 10:00 – 02:00
Телефон: +380 50 374 49 86
Rate this post
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!