Скільки коштує оренда квартири у Львові

Попит на оренду квартир у Львові є стабільно високим і постійно перевищує пропозицію. Вартість місячної оренди залежить не лише від кількості кімнат, а й розташування, стану будівлі, якості ремонту, умеблювання та побутової техніки.

Так оренда 1 км. квартири у старому житловому комплексі обійдеться в середньому в 5,5 тис. грн. За такі гроші можна розраховувати на простенький ремонт, старі меблі або в перемішку з новішими. Якщо постаратись можна, звичайно, знайти квартиру і за 4,5 тис. грн, але це буде зовсім «радянське» житло без ремонту і з старими меблями або й без них.

Однокімнатні квартири в самому центрі є досить популярними – вартість їхньої оренди становить від 6 до 7,5 тис.

Щодо новобудов, то зняти житло у Личаківському, Шевченківському, а також у Сихівському районі можна приблизно за одинаковою ціною. Приміром вартість 1-км. квартири становить 7 тис. грн.

Середньомісячна оренда однієї кімнати в Франківському та Залізничному районах міста – 8 тисяч гривень.

Найдорожчими є квартири у новобудовах у центральному Галицькому районі міста. Місячна орендна плата 1-кімнатної квартири тут в середньому становить 10 тис. грн. Хоч часто трапляються помешкання і за 15 тис. грн.

В порівнянні з минулим роком вартість місячної оренди зросла майже на тисячу гривень. Середня ціна зйомної двокімнатної квартири у Львові знаходиться в діапазоні від 6 500 до 8 000 грн. В той час як трикімнатну з хорошим євроремонтом оцінюють в 10 тис. грн на місяць.

Шевченківський район є найпопулярнішим у Львові, де хочуть знімати житло. Користуються хорошим попитом і Франківський та Личаківський.

Якщо говорити про студентів, то вони більше звертають увагу на ціну і ремонт, а не на район. Перевагу віддають двокімнатним квартирам, часто орендуючи одну таку на 4-5 осіб щоб заощадити. Також двокімнатні квартири часто винаймають сім’ї із двома дітьми.

Середня ціна оренди квартири у Львові

Район

Новобудови

Старий житловий фонд

1 км.2 км.3 км.1 км.2 км.3 км.
Шевченківський, Личаківський, Сихівський7 тис. грн9 тис. грн11 тис. грн.5 тис. грн.6 тис. грн.7 тис. грн.
Залізничний8 тис. грн10 тис. грн12 тис. грн5 тис. грн6,5 тис. грн8 тис. грн
Франківський8 тис. грн10 тис. грн12 тис. грн5,5 тис. грн7 тис. грн8 тис. грн
Галицький10 тис. грн13 тис. грн18 тис. грн7 тис. грн9 тис. грн12 тис. грн
Rate this post
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!