Ресторація – музей “Гасова Лямпа”

“Гасова Лямпа” є першим в Україні музеєм-ресторацією. Присвячений заклад легендарному винаходу львівських аптекарів – гасовій лампі, яка широко використовувалась у другій половині XIX ст. В ресторації зібрано велику колекцію – понад 500 найрізноманітніших гасових ламп (настільних, підвісних, мініатюрних нічних, залізничних, морських, військових, медичних, шахтарських, поліцейських, туристичних і т.д.), а також фотографій і репродукцій численних світильників з короткими відомостями про них, що цілком відповідає експозиції музею. За цими експонатами можна прослідкувати всю еволюцію гасових ламп.

гасова лямпа

“Гасова лямпа” має три поверхи зі скляною терасою, яка відкриває гарний вигляд на Вірменський собор і показує міську ратушу з незвичного ракурсу. Біля входу за столом відвідувачів зустрічає винахідник гасової лампи – бронзовий Ян Зег.

Доволі оригінальними є сходи на 2-й поверх. Підніматися чи опускатися ними можна лише в одному напрямку, тому перш ніж ступити на них, потрібно звернути увагу на світлофор, якщо горить зелене світло – вмикайте кнопку та піднімайтеся. Оплачуючи рахунок, також будьте готові до сюрпризу.

Кухня ресторації – європейська. Свою особливість має і подача страв. Замовлену їжу вам можуть принести прямо в пательні, а замість чарок використовується лабораторні колби.

Сам заклад наповнений особливою атмосферою старовини і ненав’язливим світлом гасових ламп. Девіз “Гасової лямпи” – “Іди на світло”.
Адреса: м. Львів, вул. Вірменська, 20
Графік роботи: Пн. – Нд. з 11:00 – 02:00
Тел.: (050) 371 09 08
Rate this post
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!
Subscribe
Повідомити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі