Ресторація Бачевських – меню та ціни

Ресторація Бачевських своїй назві завдячує знаній колись родині Бачевських, яка власними виробами підкорила не лише Львів, але й увесь світ. Вона з кінця 18 ст. успішно займалася виробництвом спиртних напоїв і створила першу фабрику з виробництва горілки. Знані Бачевські також як меценати і культурні діячі. Тому як данину тій славній епосі, Кумпель Груп повернула сьогодні Львову одну з його найзначніших легенд.
ресторація Бачевських у Львові
Завітавши до ресторації Бачевських, ви ніби переноситися в минуле, де можете сповна відчути затишок і дух Львова початку 20 ст. Неймовірний інтре’єр, характерна ненав’язлива музика, зручні крісла, ажурні скатертини та багато інших особливих деталей справляють надзвичайне враження.
страви в ресторації Бачевських
Проте справжнім скарбом ресторації є її кухня та спиртні напої. Адже традиційні галицькі страви, завдяки опрацюванню знаного львівського шеф-кухаря Олександра Чернишенка, перетворюються у надзвичайно смачні наїдки. Крім того можна вдосталь начастуватися наливками і настойками власного виробництва, яких є кілька десятків видів.

ресторація Бачевських


Адреса: Львів, вул. Шевська,8
Графік роботи з: 8.00 – 00.00
Наливкові зали з: 14:00 – 02:00
Тел. 098 224 44 44
Скринька для резервації: b.reserve@kumpelgroup.com

Rate this post
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!
Subscribe
Повідомити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі