ЛеоРемонт

Ремонт офісів, магазинів, кафе, перукарень та іншої комерційної нерухомості у Львові

Комплексний підхід до проведення якісного,

сучасного і доступного ремонту

Ремонт офісів у Львові

Ремонтно-будівельна компанія «ЛеоРемонт» пропонує послуги з ремонту офісних приміщень за доступною ціною. Здійснюються всі види проектних і оздоблювальних робіт, включаючи інтер’єрні та планувальні рішення.

Ремонт офісів необхідний, якщо ваша компанія відкривається в новому приміщенні, якщо офіс переїжджає на нове місце або старе приміщення потребує оновлення.

Ремонт офісу – справа клопітка. При його переплануванні необхідно погоджувати проект, а саме приміщення повинно відповідати санітарним і пожежним нормам. Але це не головна складність в ремонті офісу.

Офіс – обличчя компанії, тому від якості його ремонту і зовнішнього вигляду безпосередньо залежить успішність вашого бізнесу. Офіс може справити приємне враження на клієнта, або навпаки, викликати негативні емоції. Хороший стан офісу і його комфортність впливає також на клімат в колективі і підвищує його працездатність. Неправильно підібрані кольори, матеріали, непродумана система вентиляції кому завгодно доставить дискомфорт.

При всій важливості естетичного критерію в офісному приміщенні головним є його функціональність. Тому при ремонті офісу корисно використовувати сучасні технології. Так, використання регульованої підлоги (друга підлога) дозволяє зручно маскувати всі комунікації (труби водопостачання та каналізації, електричні та телефонні дроти), роблячи їх максимально доступними.

Досить функціональною є і натяжна стеля. Також варто згадати про мобільні перегородках, які швидко трансформують будь-який офіс, ділячи його на робочі зони. При ремонті офісу слід вибирати довговічніші оздоблювальні матеріали (зносостійкі покриття для стін і підлоги), які за рахунок того, що довше часу не вимагатимуть повторного ремонту, виправдають свою вищу вартість.

У компанії ЛеоРемонт ви зможете вибрати вподобані матеріали і визначитися з технічними втіленнями. Ми здійснюємо доставку всіх матеріалів, проводимо ремонт будь-якого рівня складності та залучаємо вузьких фахівців для здійснення окремих видів робіт.

Професійний ремонт офісу

Капітальний або косметичний ремонт?

Перш, ніж замовляти послугу, необхідно визначитися, який ремонт необхідний – косметичний або капітальний. В даному контексті слід сказати, що капітальний ремонт зазвичай виконується при створенні комерційного приміщення з житлового або при серйозному переплануванні. В такому випадку необхідно створити проект і узгодити розташування систем:

  • вентиляції та кондиціонування
  • подачі води і теплопостачання
  • електричної проводки

Щодо косметичного ремонту, то його вибирають, коли необхідно освіжити інтер’єр комерційних чи офісних приміщень, уникаючи істотних фінансових витрат компанії.

Зазначимо, що замовляти послуги фахівців окремо для різних частин комерційної нерухомості – не розумно і не вигідно. Оптимальним рішенням є комплексний ремонт всіх приміщень. До того ж, залучення досвідчених майстрів, які використовують новітні технології та професійне обладнання, дозволить скоротити час, необхідний на проведення всіх заходів, а також скоротити витрати.

Чому за ремонтом варто звернутися до нас

Безкоштовний виїзд замірювача

Наш інженер зробить безкоштовний аудит і замір приміщення для розрахунку кошторису

Доступні ціни на ремонтні роботи

Ми чітко прораховуємо всі роботи аби вартість ремонту була доступною для Вас

Дотримання прописаних в договорі термінів

Несемо відповідальність за дотримання термінів. У разі зриву компенсуємо збитки

Безпечні та якісні
матеріали

Для проведення ремонту використовуємо лише якісні і безпечні матеріали

Прибирання після ремонту та вивезення сміття

Ми любимо чистоту і порядок як і Ви, тому здаємо нерухомість прибрану і охайну

Гарантія на виконані ремонтні роботи

Надаємо гарантію за договором на всі види виконаних нами робіт!

Наш досвід:

Квартир
Будинків
Офіси
Виконаних об'єктів

Як ми працюємо:

Ви залишаєте заявку
Здійснюємо консультацію
Розраховуємо вартість
Підписуємо договір
Проводимо ремонт
Оцінюємо результати

ремонт офісу львів ціни

Ми турбуємося не тільки про технічний стан і стиль вашого приміщення, а також про бюджет, який буде використаний на ремонтні роботи. Ось чому ціни на ремонт офісів та іншої комерційної нерухомості справлять приємне враження своїм оптимальним поєднанням ціни і якісного результату.

Косметичний ремонт

від
4000
грн

Капітальний ремонт

від
6500
грн

Дизайнерський ремонт

від
12000
грн

ЛеоРемонт Львів відгуки:

Мені був потрібен ремонт в моєму салоні краси. Хоч і трохи не вписалися в графік, але роботою майстрів я дуже задоволена! Зробили все просто ідеально. Колір стін точно, як я просила. Плитка рівнесенька. Сантехніка вище всяких похвал. Наступного року, якщо все буде добре, то хочу зробити ремонт вдома. Попереджаю заздалегідь і на вас розраховую!

Людмила Степанівна

14.11.2020

Наші контакти:

Наша адреса

м. Львів, вул Зелена 38

Графік роботи

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00

Телефон

(073) 085-55-23

ремонт квартир будинків офісів Львів
16
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!