ЛьвівБудРемонт
☎️ (098)152-97-29

Ремонт офісів, крамниць, ресторанів у Львові

Якісний ремонт офісних та комерційних приміщень під ключ з гарантією і за доступною ціною

Ремонт офісів

Ремонт магазинів

ремонт ресторанів

Ремонт ресторанів

ремонт салонів краси

Ремонт салонів краси

ремонт готелів

Ремонт готелів

ремонт клінік

Ремонт клінік

Ремонт офісів та іншої комерційної нерухомості під ключ у Львові

Ремонт комерційних об’єктів в тому числі офісів, торгових, виробничих приміщень – завдання, яке варто довіряти лише відповідальним і надійним виконавцям, адже для будь-якого комерційного приміщення дуже важливий грамотно оформлений інтер’єр і якісна обробка приміщень. Саме від внутрішнього оздоблення, стилістики і колірної гами багато в чому залежить враження клієнтів і відвідувачів від магазину, офісу, салону краси.

Наша компанія гарантує якісний ремонт офісних та інших комерційних приміщень відповідно до норм і стандартів, а також з урахуванням побажань клієнта. Ми дотримуємося комплексного підходу до послуг, надаємо всю звітність, «ведемо» Ваш проект від першої консультації і до здачі. Головне для нас – задоволення побажань замовника, своєчасне і якісне виконання поставлених завдань.

Якщо Вам потрібний професійний ремонт офісу, крамниці чи ресторнану у Львові, щоб створити ідеальний дизайн і комфортну обстановку для роботи, звертайтеся до фахівців. Ми подаруємо нове дихання Вашому об’єкту і врахуємо всі особливості Вашого бізнесу.

Пропонуємо такі види ремонту комерції

ремонт офісу бюджет
Базовий ремонт

Базовий – це простий стандартний ремонт. Як правило, він триває не довго, коштує не дорого, включає в себе певні інженерні роботи всередині приміщення і легку косметичну обробку.

оптимальний ремонт офісів
Оптимальний ремонт

Оптимальний – так званий євроремонт, в який входить капітальна обробка з можливістю залучення дизайнерських рішень в інтер’єрі. Цей  ремонт  передбачає використання добротних оздоблювальних матеріалів.

елітний ремонт
Елітний ремонт

Елітним називається ремонт  бізнес-класу. Це найякісніший і найдорожчий ремонт. Він передбачає створення ексклюзивного дизайн-проекту і використання оздоблювальних матеріалів преміум-класу.

Ремонт офісу та комерційних приміщень у Львові ціни

Для зручності ми підготували пакетні пропозиції, в яких склад послуг може бути звужений або розширений за бажанням клієнта

Косметичний ремонт

від

1700

грн/м2

Класичний ремонт

від

2200

грн/м2

Елітний ремонт

від

3000

грн/м2

Від чого залежить вартість ремонту

Є три складові вартості ремонту офісів та іншої комерційної нерухомості – чорнові матеріали, чистові матеріали і всі види робіт з ними. У кошторис вже будуть включені чорнові матеріали на всю площу об’єкта і всі види робіт, як з чорновими, так і з чистовими матеріалами. Крім того ціна ремонту офісу чи іншої нерухомості залежить від обсягів і складності робіт. Приміром, малі проекти мають одну вартість, а великі замовлення з капітального ремонту чи ремонту “під ключ” можуть мати зовсім інші розцінки. В останньому випадку ціна за одиницю виконаної роботи є дешевшою, оскільки ми здійснюємо весь ремонтний процес комплексно, що зменшує час на підготовку і проведення кожного етапу ремонту.

Що стосується матеріалів, при ремонті офісів ми використовуємо тільки надійні оздоблювальні матеріали комерційного класу, адже, лише вони здатні витримувати підвищені навантаження, мають високий рівень міцності і стійкості до механічних пошкоджень. Так, вони коштують дещо дорожче, але при цьому мають і суттєво довший термін служби, що позбавить Вас від необхідності проведення косметичного ремонту в найближчі роки, а це дуже велика економія коштів в майбутньому.

Для того щоб дізнатися попередню вартість ремонту у Вашому офісі чи іншій комерційній нерухомості, потрібно зв’язатися з нашим менеджером. Крім вартості ремонту, Ви отримаєте цінні поради та рекомендації. Досвідчені фахівці підкажуть як оптимізувати бюджет, на чому можна заощадити, а де краще не економити для довгих та щасливих років експлуатації Вашого бізнесу! 

Як ми працюємо:

Ви залишаєте заявку
Здійснюємо консультацію
Розраховуємо вартість
Підписуємо договір
Проводимо ремонт
Оцінюємо результати

Чому варто звернутися до нас

дешева ціна
Доступна ціна послуг

Збалансовано прораховуємо вартість ремонту та оптимально підбираємо будівельні матеріали

Дотримання термінів

Відповідаємо за терміни, в які зобов’язвлися виконати ремонт

гарантія
Гарантія на ремонт

Надаємо гарантію терміном 1 рік на всі види ремонту і матеріали – щоб ви відчували впевненість і підтримку.

Ремонт офісів у Львові під ключ

Ремонт офісів необхідний, якщо ваша компанія відкривається в новому приміщенні, якщо офіс переїжджає на нове місце або старе приміщення потребує оновлення.

Ремонт офісу – справа клопітка. При його переплануванні необхідно погоджувати проект, а саме приміщення повинно відповідати санітарним і пожежним нормам. Але це не головна складність в ремонті офісу.

Офіс – обличчя компанії, тому від якості його ремонту і зовнішнього вигляду безпосередньо залежить успішність вашого бізнесу. Офіс може справити приємне враження на клієнта, або навпаки, викликати негативні емоції. Хороший стан офісу і його комфортність впливає також на клімат в колективі і підвищує його працездатність. Неправильно підібрані кольори, матеріали, непродумана система вентиляції кому завгодно доставить дискомфорт.

При всій важливості естетичного критерію в офісному приміщенні основним є його функціональність. Тому при ремонті офісу корисно застосовувати сучасні технології. Так, використання регульованої підлоги (друга підлога) дозволяє зручно маскувати всі комунікації (труби водопостачання та каналізації, електричні та телефонні дроти), роблячи їх максимально доступними. Досить функціональною є і натяжна стеля. Також варто згадати про мобільні перегородках, які швидко трансформують будь-який офіс, ділячи його на робочі зони.

Ще одний суттєвий фактор, на який потрібно звернути увагу, здійснюючи ремонт в офісах та інших комерційних приміщеннях – це “довговічність” оздоблювальних матеріалів. Так зносостійкі покриття для стін і підлоги за рахунок того, що довше часу не вимагатимуть повторного ремонту, виправдають свою вищу вартість.

У компанії ЛьвівТопРемонт Ви зможете вибрати вподобані матеріали і визначитися з технічними втіленнями. Ми здійснюємо доставку всіх матеріалів, проводимо ремонт будь-якого рівня складності та залучаємо вузьких фахівців для здійснення окремих видів робіт, що має позитивний вплив на якості проведеного ремонту.

Ремонт офісу - приклади робіт

Професійний ремонт офісу

Ремонт магазинів у Львові під ключ

Періодичний ремонт магазинів – це необхідність, обумовлена зносом обробки при великій відвідуваності торгової точки. Крім того, ремонтувати приміщення потрібно і при ребрендингу або зміні дизайну — в цьому випадку реконструкція буде спрямована на підвищення привабливості для потенційних клієнтів.

Якщо ж торгове приміщення ремонтується в перший раз, варто докласти зусиль, щоб всі роботи, починаючи від дизайн-проекту до підбору оздоблювальних матеріалів і обладнання, були виконані на високому рівні.

При ремонті магазину необхідно враховувати масу нюансів: висока прохідність об’єкта, вимоги до облаштування та дизайну. Особливо важливо приділити увагу презентабельності, функціональності, вимогам контролюючих органів і створенню комфортних умов для здійснення покупок. Кожна деталь приміщення повинна стимулювати покупця до дії. Цьому повинні сприяти колірні і світлові рішення, використовувані матеріали і якість обробки. Саме тому ремонт під ключ необхідно замовляти у професіоналів.

Якісний базовий (косметичний) або капітальний ремонт магазинів та інших торгових приміщень у Львові, проведений фахівцями нашої компанії, вигідно виділить вас серед конкурентів. Ідеально підібрані оздоблювальні матеріали та декор, спеціальні меблі і торгове обладнання допоможуть створити комфортні умови для клієнтів. Відповідно, це сприятиме тому, що у вас виросте не лише кількість відвідувачів, але й кількість покупців. Отже ремонт торгового приміщення – хороша інвестиція у розвиток вашого бізнесу!

Ремонт магазину - приклади робіт

Професійний ремонт магазину

ЛьвівБудРемонт відгуки:

Компанія робила нам невеликий косметичний ремонт офісу (укладання ламінату, фарбування стін і заміна ламп освітлення). Зробили все дуже швидко і акуратно, а головне саме так і за тією вартістю, що були обумовлені перед початком робіт. Нам як юр. особі було дуже зручно співпрацювати, тому що була можливість укласти договір і проводити оплату за безготівковим розрахунком. В цілому залишилися задоволені зробленим ними ремонтом. 

Людмила Степанівна

14.11.2020

Ремонт офісу виконали згідно дизайн-проекту, який вже у нас був. Купували матеріали, за нашим проханням надавали звіт про витрати. Встановили перегородки з гіпсокартону, пофарбували стіни і уклали плитку. Відмінно виконана робота!

Роман

05.11.2020

Кінцевий результат співпраці з Топремонтом перевершив наші очікування!  Через терміновий переїзд нам був потрібен ремонт офісу і складу в гранично стислі терміни. Майстри все встигли! Ми тепер регулярно отримуємо компліменти від наших партнерів і відвідувачів щодо дизайну нашого нового офісу. Якість відповідає передбачуваному результату. Бригада показала високу працездатність (працюючи понаднормово), професіоналізм (маса складнощів з кофігурацією приміщень вирішувалася ними оперативно). Також нам надавали поради як вирішити певні питання з найменшими витратами. Буду рекомендувати цих фахівців своїм друзям, знайомим і партнерам.

Боровик Олександ Володимирович

21.10.2020

Необхідно було зробити ремонт в офісі. Але не просто ремонт, а витримати корпоративну колірну гамму. Результатом дуже задоволені, майстри досвідчені, сумлінні і дуже порядні. Влаштувало все - ціна, терміни, якість роботи. Обов'язково звернемося ще не раз.

Тарас Якимець

05.07.2020

Наші контакти:

Наша адреса

м. Львів, вул Зелена 149

Графік роботи

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00

Телефон

(073) 085-55-23
(098) 152-97-29

ремонт квартир будинків офісів Львів
Rate this post
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!