ЛьвівТопРемонт

⭐ Ремонт квартир і будинків у Львові

⭐ Ремонт під ключ в новобудовах

⭐ Ремонт комерційної нерухомості

Комплексний підхід до проведення якісного і доступного ремонту

Професійний ремонт нерухомості у Львові

Ремонт квартир, будинків, офісів та іншої комерційної нерухомості у Львові – це основна діяльність нашої кваліфікованої команди. Ми працюємо як з новобудовами, де роботи ведуться з нуля, так і з вторинною нерухомістю, де необхідний попередній демонтаж і оновлення всіх комунікацій.

Досвідчені майстри компанії у своїй роботі використовують сучасні будівельні технології, безпечні та добротні оздоблювальні матеріали, що гарантує високу якість ремонту, адекватні строки його виконання, виважені ціни на послуги і довгий термін служби ремонту.

Ми індивідуально підходимо до клієнта, беручи до уваги всі його побажання і можливості. Наша компанія працює на результат, який здатний повною мірою задовольнити потреби кожного замовника. Звертайтесь до нас і ми зробимо Вашу нерухомість красивою, практичною і комфортною!

Пропонуємо такі види ремонту нерухомості:

Базовий ремонт

косметичний ремонт

Базовий (косметичний) ремонт - найлегший і найпростіший ремонт без перепланування та прокладання комунікацій,  що не потребує великих матеріальних витрат. При його проведенні використовуються бюджетні оздоблювальні матеріали. Замовляють базовий ремонт коли потрібно доступно освіжити помешкання

Оптимальний ремонт

капітальний ремонт

Проведення ремонтних робіт всіх видів, які спрямовані на суттєве поліпшення естетики і зовнішнього вигляду житла. Оптимальний ремонт здійснюється з повним або частковим переплануванням та прокладанням комунікацій. Оздоблення проводиться якісними матеріалами за ціною середнього рівня. 

Дизайнерський ремонт

дизайнерський ремонт

Дизайнерський або елітний ремонт квартир дозволить Вам яскраво виділитись із загальної маси однотипно оформленого житла. Він полягає у влаштуванні складних конструкцій під індивідуальне замовлення, прокладанні комунікацій, використанні ексклюзивних матеріалів преміум-сегменту із залученням професійних дизайнерів. 

Ремонт під ключ Львів ціни:

Для Вашої зручності ми підготували пакетні пропозиції. В ціну ремонту під ключ входять вартість будівельних матеріалів і вартість ремонтних робіт. Склад послуг може бути звужений або розширений за Вашим бажанням і відповідно до Ваших потреб та можливостей.

Базовий ремонт

від

4000

грн/м2

Оптимальний ремонт

від

6500

грн/м2

Елітний ремонт

від

12000

грн/м2

Детальні розцінки на будівельно-оздоблювальні роботи

Демонтажні роботи

Демонтаж вапняно-цементних штукатурок зі стін 50 грн./м2
Очистка стін металевими щітками30 грн. /м2
Демонтаж плитки керамічної50 грн. /м2
Демонтаж цегляних перегородок80 грн. /м2
Демонтаж цементного покриття90 грн. /м2
Очистка стін від старих набілів та фарб40 грн. /м2

Перекриття та підлоги

Влаштування чорнових стяжок100 грн. /м2
Влаштування теплоізоляції пінопластом, мінеральною ватою, керамзитом40 грн. /м2
Влаштування цементних стяжок до 10 см.120 грн. /м2
Влаштування бетонних або цементних стяжок з армуванням150 грн. /м2
Грунтування стяжки15 грн. /м2
Викладання керамічної плитки на підлогувід 280 грн. /м2
Влаштування плінтусу з керамічної плитки80 грн. /м2
Влаштування ламінованої підлоги100 грн. /м2
Монтаж плінтусу80 грн. /м.п.

Стіни

Зароблення електроштраб20 грн. /м.п.
Влаштування цегляних перегородок160 грн. /м2
Влаштування перегородок з газобетону150 грн. /м2
Монтаж гіпсокартонних перегородок з ізоляцією мінеральною ватою250 грн. /м2
Штукатурка стін вапняно-цементними розчинами (до 5 см)130 грн. /м2
Вирівнювання стін гіпсокартоном по маяках110 грн. /м2
Влаштування відкосів з ГК-плит80 грн. /м2
Армування стін сітками фасадними40-50 грн. /м2
Армування поверхонь склосітками та шпалерами90 грн. /м2
Шпаклювання стін під фарбування150 грн. /м2
Шпаклювання стін під шпалери140 грн. /м2
Монтаж захисних кутників на зовнішні кути стін50 грн. /м.п.
Фарбування стін80 грн. /м2
Поклейка шпалер110 грн. /м2
Кладка керамічної плитки на стінивід 280 грн. /м2

Стелі

Монтаж модульних стель190 грн. /м2
Монтаж однорівневої стелі з ГК по однорівневому каркасу220 грн. /м2
Шпаклювання стель160 грн. /м2
Фарбування стелі90 грн. /м2

Від чого залежить вартість (ціна) ремонту?

  • Площа – чим більша площа, тим вищою є ціна ремонту.
  • Тип і якість використовуваних будівельних матеріалів (матеріали преміум сегменту коштують значно дорожче бюджетних).
  • Складність виконання запланованих будівельних робіт. Як правило, “класичний” ремонт обійдеться замовнику дешевше ніж реалізація індивідуальних проектів.
  • Об'єм робіт - при замовленні комплексного ремонту "під ключ" вартість одиниці виконаної роботи буде нижчою, ніж замовлення певної послуги окремо.

В нас турбуються не тільки про зовнішній вигляд і технічний стан Вашого житла, а також про бюджет, який буде використаний на ремонтні роботи. Ось чому наш ремонт оптимально поєднує вартість робіт і якісний результат. Ми завжди знайдемо прийнятний для Вас ціновий варіант і Ви матимите повне уявлення про те, за що платите гроші. 

Для того щоб дізнатися попередню вартість ремонту у Вашій квартирі чи іншій нерухомості, потрібно зв’язатися з нашим менеджером. Крім вартості ремонту, Ви отримаєте цінні поради та рекомендації. Досвідчені фахівці підкажуть як оптимізувати бюджет, на чому можна заощадити, а де краще не економити для довгих та щасливих років експлуатації Вашої нерухомості.

Хочемо підкреслити, що ми не змінюємо в односторонньому порядку кінцеву вартість ремонту. У нас є фіксований прайс-лист на ремонті роботи. Загальна ціна формується з урахуванням позицій, зазначених у цьому документі. У разі виникнення непередбачених ситуацій (що трапляється дуже рідко) або виявлення труднощів, які можуть потягнути за собою додаткові витрати, ми одразу інформуємо про це замовника ремонту. Тільки після обговорення і досягнення взаємної згоди вартість ремонту може бути змінена в одну або іншу сторону.

Чому за ремонтом варто звернутися до нас

Доступна ціна послуг
з ремонту нерухомості

Збалансовано прораховуємо вартість робіт
і оптимально підбираємо матеріали

Дотримання термінів ремонтних робіт

Ми відповідально ставимося до термінів,
в які зобов'язались виконати ремонт

Безпечні та якісні
матеріали

Для проведення ремонту використовуємо
лише якісні і безпечні матеріали

Безкоштовний
виїзд замірювача

Наш фахівець зробить заміри приміщення
для розрахунку вартості ремону

Прибирання після ремонту
та вивезення сміття

Ми любимо чистоту та порядок як і Ви,
тому здаємо квартиру прибрану і охайну

Гарантія на виконані ремонтні роботи

Надаємо гарантію за договором на всі види виконаних нами робіт!

Як ми працюємо:

Ви залишаєте заявку
Здійснюємо консультацію
Розраховуємо вартість
Підписуємо договір
Проводимо ремонт
Оцінюємо результати
Якісно виконуємо всі види ремонтних робіт у Львові – від косметичного ремонту до реалізації оригінальних дизайн-проектів. Грамотно організовуємо робочий процес, своєчасно робимо закупівлю і поставку матеріалів на об'єкт. Ваше завдання - передати своє бачення інтер'єру, все інше зроблять майстри фірми, спираючись на заздалегідь узгоджений кошторис і визначені терміни

Для чого потрібен ремонт?

Необхідність виконання ремонтних робіт може виникати з двох причин. Перша – це технічна. Досить часто деякі з важливих конструкцій квартири втрачають здатність виконувати свої функції. У таких випадках необхідно їх відремонтувати. Друга – стилістична причина. Досвідчені дизайнери рекомендують раз в 5-10 років робити хоча б косметичний ремонт. Це дасть вам можливість “освіжити” приміщення, зробити його привабливішим і, при необхідності, усунути всі технічні недоліки.

Варто зазначити, що сьогодні багато людей побоюються починати ремонт. Все це пояснюється тим, що ремонтні роботи можуть затягнутися в часі і коштувати набагато дорожче початкової вартості. Насправді така ситуація може виникнути лише при співпраці з безвідповідальними бригадами робітників. В той час як компанії, що професійно займаються ремонтом, наперід визначають орієнтовний термін проведення ремонтних робіт, а також вартість цих робіт. 

lviv remont

Ремонт квартир (приклади робіт)

Ремонт квартир під ключ

Виконання яких робіт включає в себе “ремонт під ключ”? Основне завдання послуги – позбавити Вас від необхідності вирішувати цілий спектр супутніх завдань: вивозити будівельне сміття, закуповувати і завозити будівельні матеріали, шукати окремо електрика або сантехніка і т.д. Ви просто звертаєтеся до нас і ми  візьмемо на себе всі турботи, пов’язані з ремонтними роботами і оздобленням приміщення. Ви берете участь тільки на етапі узгодження дизайн-проекту та кошторису. Після цього передаєте ключі бригадиру і можете хоч у відпустку вирушати )

Ремонтні роботи "під ключ" включають в себе:

  • підготовку проекту ремонту житлового приміщення - будинку або квартири
  • складання кошторису витрат (з урахуванням обсягу робіт, площі житла, складності проекту, вартості обраних матеріалів)
  • підбір і закупівля необхідних матеріалів
  • проведення всіх заявлених робіт в обумовлені терміни
  • здачу готового до заселення об'єкта.

Ремонт квартир у новобудові Львів

ремонт квартир в новобудові

Ремонт квартири в новобудові істотно відрізняється від ремонту вторинного житла. Виконувати його, безумовно, повинні лише професіонали. Саме вони володіють навичками проведення ремонту даного типу, знають всі етапи дотримання сучасного технологічного процесу, вміють фахово читати проектну документацію.

При виїзді на замір, досвідчений інженер нашої компанії уточнить рік зведення будинку. Це першочергове, що потрібно зробити, адже від цих даних залежить величина ступеня усадки будинку. А отже, тип ремонту, застосовувані оздоблювальні матеріали та технологічні особливості проведення робіт будуть проводитись враховуючи вищезазначену інформацію.

Ми рекомендуємо починати ремонтні роботи до моменту переїзду у Вашу нову квартиру. Це допоможе уникнути пошкоджень меблів і прискорить роботу ремонтної бригади. 

Замовте ремонт квартири у нас і ми гарантуємо,що Ви залишитись задоволені якістю ремонту і його вартістю. Нас рекомендують друзям, родичам і хорошим знайомим, як надійну і висококласну компанію, яка займається ремонтними роботами у Львові і Львівській області!

Професійний ремонт квартири

Ремонт будинків, котеджів і таунхаусів

Будь-які види ремонтних робіт в приватному будинку або котеджі — це комплекс складних процедур, якісно і оперативно які можуть виконати тільки фахівці з відповідною кваліфікацією. Проводячи ремонт самостійно, власники нерухомості ризикують допустити помилки, що негативно відіб’ється на зовнішньому вигляді, довговічності оздоблення, практичності і функціональності інженерних систем.

Ми проводимо комплексний ремонт приватних будинків і котеджів під ключ з використанням сучасних оздоблювальних і будівельних матеріалів, в повній відповідності з будівельними нормами і правилами. Наші майстри візьмуться за об’єкт будь-якої складності у Львові і Львівській області, гарантуючи вам бездоганну якість.

Етапи проведення ремонту

Дотримання етапів в ремонті будинку є дуже важливим, оскільки в процесі робіт складно змінити або доробити те, що було втрачено на попередньому етапі. Зміни чи доопрацювання можуть значно збільшити терміни поведення ремонту і потребують додаткових фінансових затрат. Саме тому під час проведення ремонтних робіт ми чітко дотримуємося напрацьованої роками послідовністі:

1. Підготовка будинку. Вивільнення приміщення від меблів, предметів інтер’єру та декору, побутової техніки.

2. Починаємо ремонт будинків з санвузла і кухні, так як тут зосереджений найбільший обсяг робіт. В першу чергу демонтуємо стару сантехніку та інженерні комунікації, потім оздоблення – шпалери, фарбу, плитку, підлогове покриття. При необхідності заміни вікон вони демонтуються разом з укосами і підвіконнями. Двері знімаються з коробками, також проводиться демонтаж плінтусів, настінних і стельових світильників.

3. Зчищення залишків застарілого покриттів зі стін, підлоги і стелі. Якщо вони потребують корекції, то вирівнюються, нанесенням шару штукатурки, тріщини заклеюються склосіткою, на підлозі наноситься стяжка, шліфується стеля. При необхідності зводяться або переміщуються перегородки, монтуються гіпсокартонні конструкції. “Мокра зона” (простір під ванною, раковинами, унітазом) покривається шаром гідроізоляції, після висихання якої здійснюється розведення газових і водяних труб, прокладка електричних кабелів.

4. Далі по плану проводиться оздоблення. Процес розпочинається зі стелі: підготовлені поверхні шпаклюються, грунтуються і покриваються фарбою або монтуються натяжні полотна. Стіни покривають декоративною штукатуркою або фарбуються. Плитка укладається на підлогу та стіни у ванній, туалеті чи на кухні. Завершується цей етап підключенням сантехніки,  монтажем світильників і встановленням побутової техніки, водонагрівача, електроплити, вентиляції, опалення та іншого обладнання.

5. Після завершення робіт в санвузлах і на кухні, починаються роботи в кінцевій кімнаті, послідовно просуваючись у напрямку до виходу. Кожне приміщення звільняється від меблів, техніки, інших електроприладів. Демонтуються застарілі покриття, вікна, двері, плінтуси. При необхідності вирівнюються і підготовляються поверхні, монтується електропроводка. Стіни фарбуються чи обклеюються шпалерами або ж на наих наноситься інше озоблювальне покриття. Фарбують стелі, монтуються навісні потолки, укладається підлогове покриття. На завершення в кожній кімнаті встановлюють двері і вікна. Потім монтують плінтуси, розетки, вимикачі, світильники, під’єднують прилади до вентиляції та опалення.

6. В останню чергу ремонтують балкон. Тут теж оновлюється покриття, при необхідності замінюются обгородження, зміцнюється підлога, для захисту від зовнішніх впливів наносять гідроізоляційне покриття.

7. Ще одна відмінна риса ремонту в будинку — необхідність проведення зовнішніх оздоблювальних робіт, якими займається окрема бригада. Тому вони проводяться одночасно з внутрішньою обробкою. Роботи включають в себе демонтаж застарілого покриття, зміцнення фундаменту, утеплення та облицювання за вибором замовника. Для утеплення використовують скловату, пінопласт або готові сендвіч-панелі. Фундамент зміцнюють цементом, для облицювання використовують штукатурку, пластикові, металеві панелі або плитку.

ремонт квартир Львів

Замовити ремон квартири та будинку у Львові

Залиште заявку на сайті і наш фахівець зателефонує Вам і відповість на всі Ваші питання, зорієнтує по вартості ремонту квартири або іншої нерухомості, розповість про ціну за м2 і пояснить з чого вона складається. Для точного розрахунку до Вас приїде замірник, збере необхідні дані і протягом короткого часу ви отримаєте на пошту точний кошторис по ремонту квартири із зазначенням термінів, всіх видів робіт і їх вартості. 

Наші дизайнерами можуть зробити для Вас індивідуальний дизайн проект – від найпростішого до ексклюзивного з підбором потрібних матеріалів. А професійні майстри з великим досвідом якісно виконають роботи будь-якого рівня складності у відповідності з усіма стандартами якості та будівельними нормами, починаючи від демонтажних робіт і закінчуючи фінішною чистовою обробкою приміщень.

Замовте ремонт квартири чи приватного будинку у Львові в нас і ми заощадимо Ваш бюджет, виконаємо всі роботи в у домовлений термін і дамо на них гарантію!

Професійний ремонт нерухомості

Найпопулярніші запитання
Відповіді на популярні питання щодо проведення ремонту

косметичний ремонт: 1-2 міс

оптимальний ремонт: 2-3 міс.

дизайнерський ремонт: 4-6 міс

Спочатку Ви даєте передоплату на закупівлю будівельних матеріалів, а решту суми сплачуєте після завершення робіт та їх перевірки

При належній експлуатації гарантія на ремонт становить 1 рік

Щоб дізнатися вартість ремонту потрібно залишити заявку на сайті чи зателефонувати нашому менеджеру

Звичайно, замовник може виконати цю роботу самостійно. Але краще попередньо узгодити всі моменти з виконробом. Тоді ви будете впевнені, що матеріал відповідає плану і технології ремонту.

На сайтах типу ОЛХ справді розміщені сотні пропозицій, за якими можна замовити дешевий ремонт квартири. Однак в цьому випадку є деякі нюанси. Так на сьогодні більше 90% майстрів, які пропонують послуги з ремонту квартир, займаються ремонтами як підробітком. Тому є висока ймовірність потрапити на недобросовісних виконавців, або робочих з низькою кваліфікацією. З таких працівників важко взяти якусь відповідальність за низьку якість ремонту, та й розраховувати на гарантію практично не доводиться. Крім того не рідко стаються випадки, коли можна взагалі потрапити на шахраїв, що беруть передоплату за ремонт або на закупівлю будматеріалів і пропадають з грошима клієнта. Для порівняння замовивши ремонт у нас, ви застрахуєте себе від ризику бути обдуреним. Також ми особливу увагу приділяємо контролю якості ремонту і надаємо гарантію 12 місяців на всі види робіт.

ЛьвівТопРемонт відгуки:

Ремонт квартири затіяли ще минулого року. Спочатку шукали бригаду майстрів на окремі види робіт. Але потім зрозуміли, що краще звернутися в спеціалізовану компанію і зробити ремонт під ключ. Близько місяця дизайнер робив під нас проект, в якому були врахувані всі побажання, за що окрема подяка. Далі робітники під контролем виконроба вже чітко дотримуючись проекту приступили до роботи. Через 2.5 місяці квартирка була повністю готова. Разом в цілому з урахуванням місяця на створення дизайн-проекту, на ремонт пішло 3.5 місяці. В цілому всім задоволені.

Віталій Назарович

05.01.2021

Хочу висловити подяку за  ремонт моєї квартири. Робота була виконана в строк і з відмінною якістю. В процесі роботи фахівцями фірми були запропоновані рішення, які значно поліпшують дизайн і якість обробки. Перше відчуття при прийманні робіт - що працювали професіонали дуже високого рівня. Коли приймали квартиру, навіть при самому ретельному огляді ремонту ніяких зауважень до виконаної роботи не було! З упевненістю буду рекомендувати цих фахівців друзям і всім, хто зараз стоїть перед вибором підрядника.

Оксана Ковалик

18.11.2020

Після пошуків в Інтернеті підрядника, який би зробив комплексний ремонт квартири в новобудові, я зупинився на цій компанії і за весь час ремонту ні разу не пожалів, що вибрав саме їх. Вони оперативно склали кошторис, а сам ремонт зробили за дизайн-проектом.  Окрема подяка прорабу Андрію, який повністю координував ремонт квартири, від закупівлі матеріалів до вивезення будівельного сміття. Загалом проведеною роботою я дуже задоволений, адже все зроблено справді якісно і надійно.  У цю компанію можна і треба звертатися за послугами з ремонту квартир!

Роман Славінський

21.10.2020

Оновили обстановку в квартирі легким косметичним ремонтом - нічого складного, поклеїли нові шпалери, замінили ламінат. Якістю задоволені. Все аж до розеток купували через компанію, зручно і вийшло дешевше ніж в магазині.

Тарас Сергійович

13.09.2020

Закінчили ремонт у двушці 65 кв. м. приблизно тиждень тому. Не дивлячись на карантин терміни витримали. Коли я приїжджав подивитися що там діється в квартирі було чисто (наскільки могло бути чисто, ремонт все ж). Виконроб ввічливий, не нервуав якщо я казав, що треба щось доробити по-іншому, ніж було зразу домовлено, або як відповідь на мої пропозиції сам подавав цікаві ідеї, які не суттєвов впливали на загальний план робіт. Що мене при тому втішило, що кінцева вартість ремонту була досить близькою до початкового кошторису. Тому рекомендую цих ремнтників!

Олексій

18.07.2020

Давно мріяла про квартиру в скандинавському стилі, ідеальні світлі стіни, ламінат під дерево і багато світла. Розуміла що сама не зроблю все грамотно і тому звернулася за проектом під ключ до цих майстрів. Все виявилося не так страшно і дорого. Найголовніше що із самого спочатку були правильно здійснені чорнові роботи - вирівняли стіни, заново залили підлогу. Цим ремонтом я залишилася задоволена, адже все вдалося зробити за моїм задумом. Окрема подяка електрику за його працю!

Ірина Стасишин

03.11.2019

Купили квартиру відносно дешево, але вбиту в хлам. Довелося робити капітальний ремонт. Це ясна річ час і витрати. Ну хоч з ремонтниками повезло. Замовили тут ремонт квартири під ключ. Все робили чітко і відносно швидко. Також мені сподобався сам підхід до справи. Мене ніхто не дьоргав без кінця-краю через любі дрібниці, прораб все розумів з півслова, питав мою думку при реальній потребі і говорив які є варіанти, як зробити аби було добре. Я відповідала лише так чи ні і рухались далі. Що ще сказати - терміни витримали, по якості – зроблено на совість.

Вікторія

21.04.2018

У моїй квартирі були дуже криві стіни і підлога. Майстри були змушені збивати все до цегли і заново вирівнювати. Матеріалу пішло не мало, зато тепер підлоги і стіни просто ідеальні. У всьому іншому теж задоволений. Ремонт тривав близько 3-х місяців, з початку травня до середини серпня.

Юрій Петрович

03.09.2017

Наші контакти:

Наша адреса

м. Львів, вул Зелена 149

Графік роботи

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00

Телефони

+38 (073) 085-55-23
+38 (098) 152-97-29

ремонт квартир будинків офісів Львів
2 683
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!