ЛеоРемонт

Ремонт квартир, будинків
та офісів у Львові

Комплексний підхід до проведення якісного ремонту

Ремонт квартир (приклади робіт):

Вартість ремонтних послуг

Ремонт в новобудові (підготовчі та оздоблювальні роботи без матеріалу)
1900 грн. /м2
Ремонт на вторинному ринку (демонтаж, підготовчі та оздоблювальні роботи)
2300 грн. /м2
Ремонт офісів та інших комерційних об'єктів
1750 грн. /м2

Наші переваги:

екологічні матеріали

комплексний підхід

швидкі терміни

доступні ціни

Професійний ремонт приміщень

Компанія “ЛеоРемонт” виконує всі види робіт – від косметичного ремонту до реалізації оригінальних дизайн-проектів у Львові і Львівській області. Ваше завдання  – передати своє бачення інтер’єру, все інше зроблять майстри фірми, спираючись на заздалегідь узгоджений кошторис і терміни договору.

Квартир
Будинків
Офісів
Виконаних об'єктів

Пропонуємо такі види ремонту:

косметичний ремонт

Капітальний ремонт

Капітальний ремонт потребує значних затрат. Міняється все оздоблення. Проводиться демонтаж старого покриття і основ. Необхіде вирівнювання поверхонь

від 2500 грн.
дизайнерський ремонт

Косметичний ремонт

Косметичний ремонт – найлегший і найпростіший ремонт, який не потребує великих матеріальних витрат. При його проведенні використовується мінімальна кількість оздоблювальних матеріалів для того, щоб поправити плінтус, пофарбувати стіну, перекласти паркет чи ламінат.

від 1900 грн.
капітальний ремонт

Дизайнерський ремонт

Дизайнерський або елітний ремонт квартир дозволить яскраво виділитись із загальної маси однотипно оформленого житла. Він полягає у використанні найдорожчих і ексклюзивних матеріалів із залученням професійних бригад будівельників і дизайнерів.

від 2900 грн.
Як ми працюємо:
Ви залишаєте заявку
Проводимо консультацію
Розраховуємо вартість
Приступаємо до ремонту

Замовте якісний ремонт у Львові:Ремонт квартир

Ремонт квартири – це процес оновлення інтер’єру, дизайну, заміна на нове і якісне оздоблення. Наші професійні майстри виконують всі види робіт по ремонту об’єктів в старому фонді, в новобудовах, а також в комерційних приміщеннях. Завжди до Ваших послуг сертифіковані сантехніки, електрики, маляри, штукатури, плиточники, гіпсокартонщики і прибиральниці.
Вузькоспеціалізовані майстри з ремонту врахують ваші вимоги, безкоштовно проконсультують і якісно виконають ремонт, задовольнивши найвищі вимоги замовника в короткі терміни, дотримуючись домовленостей, зафіксовані в кошторисі.
При замовленні ремонту у нас Ви отримуєте комплексний підхід до вирішення завдань будь-якої складності, а також тривалу гарантію на всі виконані роботи.

Ремонт квартир під ключ

Виконання яких робіт включає “ремонт під ключ”? Основне завдання послуги-позбавити клієнта від необхідності вирішувати цілий спектр супутніх завдань: вивозити будівельне сміття, закуповувати і завозити будівельні матеріали, шукати окремо електрика або сантехніка і т.д. Ви просто звертаєтеся в спеціалізовану компанію, яка візьме на себе всі турботи, пов’язані з ремонтними роботами і обробкою приміщення. Ви берете участь тільки на етапі узгодження дизайн-проекту та кошторису. Після цього-передаєте ключі бригадиру і можете хоч у відпустку вирушати.

Ремонтні роботи "під ключ" включають в себе:

  • підготовку проекту ремонту житлового приміщення - будинку або квартири;
  • складання кошторису витрат (з урахуванням обсягу робіт, площі житла, складності проекту, вартості обраних матеріалів);
  • підбір і закупівля необхідних матеріалів; проведення всіх заявлених робіт в обумовлені терміни;
  • замовлення, доставку і монтаж меблів; здачу готового до заселення об'єкта.

Ремонт офісів

Ремонт офісів необхідний, якщо ваша компанія відкривається в новому приміщенні, якщо офіс переїжджає на нове місце або старе приміщення потребує оновлення.

Ремонт офісу – справа клопітка. При його переплануванні необхідно погоджувати проект, а саме приміщення повинно відповідати санітарним і пожежним нормам. Але це не головна складність в ремонті офісу.

Офіс – обличчя компанії, тому від якості його ремонту і зовнішнього вигляду безпосередньо залежить успішність вашого бізнесу. Офіс може справити приємне враження на клієнта, або навпаки, викликати негативні емоції. Хороший стан офісу і його комфортність впливає також на клімат в колективі і підвищує його працездатність. Неправильно підібрані кольори, матеріали, непродумана система вентиляції кому завгодно доставить дискомфорт.

При всій важливості естетичного критерію в офісному приміщенні головним є його функціональність. Тому при ремонті офісу корисно використовувати сучасні технології. Так, використання регульованої підлоги (»друга підлога”) дозволяє зручно маскувати всі комунікації (труби водопостачання та каналізації, електричні та телефонні дроти), роблячи їх максимально доступними.

Також функціональною є і натяжна стеля. Також варто згадати про мобільні перегородках, які швидко трансформують будь-який офіс, ділячи його на робочі зони. При ремонті офісу слід вибирати довговічніші оздоблювальні матеріали (зносостійкі покриття для стін і підлоги), які за рахунок рідкості повторного ремонту виправдають свою вищу вартість.

У компанії ЛеоРемонт ви зможете вибрати вподобані матеріали і визначитися з технічними втіленнями. Ми здійснюємо доставку всіх матеріалів. Проводимо ремонт будь-якого рівня складності та залучаємо вузьких фахівців для здійснення окремих видів робіт.

Наші контакти:

Графік роботи

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00

Наша адреса

м. Львів, вул Зелена 38

143
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!