Сервіси з прокату електросамокатів

Прокат електросамокатів у Львові

Електросамокати отримали широку популярність серед львів’ян і гостей міста, адже прогулянки на них доставляють справжнє задоволення, крім того хтось використовує їх як безпечну альтернативу громадському транспорту. Основними перевагами елетросамокатів є компактність, простота управління, відсутність необхідності прикладати фізичну силу для руху. Але чи потрібно обов’язково купувати ці досить дорогі апарати (брендові та якісні моделі вартують не дешево), якщо використовуються вони лише періодично? Оренда електросамокатів в Львові допомагає вирішити цю проблему і дозволяє кататися по прекрасному місту з вітерцем в зручний час.

Як працює прокат електросамокатів (кікшерінг)

Оренда електросамокатів або кікшерінг є прямим аналогом автомобільного каршерінга і працює за тим же принципом. Орендувати такі міні транспортні засоби можна прямо в пункті прокату або через мобільний додаток, скориставшись промокодом.

Використовувати орендований самокат можна в межах зони покриття. При цьому апарати завжди знаходяться на зв’язку з орендодавцем, який через сенсори і модеми (GPS і GSM) має можливість контролювати місцезнаходження техніки. При виїзді з дозволеної зони відбувається автоматичне блокування.

Компанії, що займаються прокатом електросамокатів у Львові

Сервіс прокату "Easy"

Easy – перший сервіс з шерінгу (спільного використання) електричних самокатів. Орендувати самокат і повернути його можливо на трьох проспектах в центрі міста, але мандрувати з ним можна у будь-який район Львова.

Вартість розблокування – 10 грн, вартість 1 хвилини користування – 2 грн.

Як користуватись електросамокатом?

1. Завантажте додаток Easy

2. Пройдіть реєстрацію, попередньо ознайомившись з правилами користування та політикою конфіденційності.

3. Знайдіть найближчий електросамокат.

4. За допомогою додатку зіскануйте QR код, який знаходиться на кермі самоката, або вручну введіть номер самоката у відповідне поле для розблокування.

5. Самокат розблокований і готовий до використання. Щоб стартувати потрібно однією ногою встати на самокат а іншою відштовхніться.

6. Для того щоб завершити поїздку необхідно знаходитись у визначеній в додатку зоні користування і натиснути на кнопку “Завершити поїздку”.

Контакти:

e-mail: easyscoooters@gmail.com

Тел: +38(063) 758-5676

Адреса: м. Львів, вул. Вишенського 16,

Cервіс шерінгу електросамокатів Ewings

Прокат електросамокатів та велосипедів в Україні Ewings – це проект популяризації альтернативних видів транспорту. Місія E-wings – трасформація міського пересування у більш екологічний та трендовий спосіб пересування шляхом популяризації альтернативних видів транспорту.

Самокати та велосипеди сервісу розвивають швидкість до 25 км/год. Обладнані додатковими амортизаторами для комфорту поїздки.

Електросамокати e-wings можна знайти у будь якій точці міста. Якщо ви не бачите їх на вулиці, зайдіть у додаток та знайдіть на карті найближчий e-wings.

Щоб розпочати поїздку потрібно поповнити “гаманець” у додатку, знайти на вулиці будь який e-wings, та зісканувати qr-код на рулі щоб активувати.

Після закінчення поїздки електросамокат e-wings необхідно припаркувати у дозволеній зоні для паркування (на карті у додатку). Після цього зробити фото припаркованого транспорту у додатку.

Вартість розблокування одного електросамокату: 15 грн.

Вартість 1 хв. – 2 грн. (у вихідні та святкові дні 3 грн./хв.)

Вартість бронювання та паузи – 1 грн за 1 хв.

Графік роботи:

Пн-Чт: 08:00 – 20:00

Пт: 08:00 – 21:00

Сб-Нд: 09:00 – 21:00

Контакти:

Тел.: +38 (068) 340 90 50, +38 (073) 340 90 50

e-mail: ewingsukraine@gmail.com

Адреса: В. Чорновола, 103

Сервіс прокату електросамокатів Kiwi

Kiwi створений для боротьби з неефективним міським транспортом , пробками на дорогах, а також з проблемою забруднення повітря в місті.

Прокат працює цілодобово. Вартість оренди становить 15 грн за розблокування та 2 грн за кожну хвилину.

Для користування сервісом слід завантажити додаток у смартфон. Він показує кількість вільних самокатів та зону їхнього використання. Діапазон вулиць, на яких можна кататися на самокатах Kiwi, сягає кінця проспекту Чорновола і АС-2 на Липинського на півночі і до вулиці Наукової на півдні.

Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!

avatar
  Subscribe  
Повідомити про