Чистенький дім

+38 (097) 234-98-13

Професійне прибирання квартир, будинків та офісів у Львові

Якісне, безпечне та доступне прибирання.
Залиште рутину фахівцям своєї справи!

Прибирання квартир

Прибирання будинків

Прибирання офісів

Щоденне прибирання

Прибирання після ремонту

Генеральне прибирання

Клінінгова компанія до Ваших послуг

Надаємо клінінгові послуги (прибирання) на різних типах об’єктів. Виконуємо будь-які види робіт з прибирання приміщень, хімчистці меблів, а також миття фасадів і вікон.

Прибирання може бути надане як на постійній основі (щоденне прибирання), так і у вигляді термінового прибирання (після ремонту, інших подій, або для приготування помешкання до майбутніх заходів). 

Засоби для чищення і необхідні розчини, які ми використовуємо, відповідають нормам і стандартам прибирання. Наш клінінговий сервіс використовує тільки якісну продукцію, а всі наші співробітники – професійні і ввічливі. Вони завжди можуть роз’яснити Вам порядок проведення прибирання і врахувати всі особливості замовлення. Роботи завжди проводяться акуратно, якісно і точно у визначений термін.

Як проводимо прибирання

Прибирання по плану

Клінінг проводимо зверху вниз, уникаючи повторного прибирання очищених місць. Спочатку ми прибираємо кімнати розташовані найдалі від входу. В кінці прибирання ванної кімнати, туалету і коридору. У роботі використовуємо тільки нові серветки для прибирання. Якщо працює бригада клінерів, вони розподіляються по зонах.

Кімнати

У вітальні, спальні, робочому кабінеті та інших житлових кімнатах прибираємо пил, протираємо фасади меблів, відкриті і порожні ящики, полиці. Пилососимо м’які меблі, диван, крісла, матрац. Робимо вологе прибирання міжкімнатних дверей, протираємо плінтуса, підвіконня. Після завершення клінінгу, кімната закривається до закінчення робіт.

Ванна і туалет

У ванній кімнаті і туалеті миємо плитку на підлозі і стінах. Робимо дезінфекцію раковини, ванни, душової кабіни, унітазу. Миємо та протираємо дзеркало, скляні поверхні кабіни за допомогою спеціального інвентаря. Очищаємо поверхні від водного каменю, вапняного нальоту професійною хімією. Додатково чистимо міжплиточні шви кахельної плитки парогенератором.

Кухня

Для прибирання кухонного гарнітуру використовуємо низькопінний лужний засіб. Видаляємо залишки пригоріла їжі на плиті, жирні плями на кухонному гарнітурі. Очищаємо фасади ящиків від побутових забруднень. Наводимо порядок на стільниці, миємо раковину, змішувач. Прибираємо пил та залишки їжі на столі, миємо підлогу. 

замовити якісне прибирання

Чому обирають нас

чистка

Найкраще співвідношення ціни та якості!

чистка

Тільки професійні засоби

чистка

Кваліфікований персонал

чистка

Підвищені заходи безпеки

Надаємо послуги з прибирання у Львові і в найближчому передмісті. У нас ви можете замовити кілька видів клінінгу. Стандартне прибирання, Генеральне або прибирання квартири після ремонту, а також миття вікон. Наші клінери приїдуть в призначений час, привезуть з собою весь потрібний інвентар і засоби для видалення забруднення.

Якщо вам необхідно прибрати квартиру чи іншу нерухомість у Львові недорого і професійно, то ми запропонуємо прекрасне співвідношення прийнятної ціни і якості.

Чистенька оселя
Львів 2021
Rate this post
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!