По чому ялинки?

Більшість людей не уявляють Нового Року без ялинки. В нашій країні вона давно стала невід’ємним атрибутом святкування.  Хоч завжди багато розмов точиться довкола штучних ялинок, проте ціна і неповторний аромат стають серйозним аргументом для купівлі живого дерева.

Торгівля ялинками цього року розпочалася з 18 грудня. Ціни різні, все залежить, звичайно, від висоти дерева і густини гілочок. Невеличкі декоративні  ялинки із гілок можна придбати від 80 до 500 грн. в залежності від висоти. Декоративні кіпариси в горщиках по 250 грн. Звичайні оцінюють в межах 450 – 700 грн.  “Лисуваті” віддають і за 350. А за красиві та пухнасті просять від 500 грн.

Традиційно придбати новорічну красуню можна на Привокзальній, біля Стрийського ринку, на Балатоні, Іскрі, Шуварі, біля деяких супермаркетів і т.д.

Штучні ялинки можна купити на ринках, великих супермаркетах і в інтернет-магазинах. Так на “Добробуті” можна знайти штучні ялинки вартістю від 500 до 1900 грн. В торгових мережах вартість ялинок становить від 110 грн за 50 см. За 1.5 метрову доведеться заплатити від 1000 грн. Ялинки європейсько виробництва, максимально схожі на живі, оцінюють в середньому в 3000 грн.Легальні ялинки від Державного лісового агентства мають спеціальні уніфіковані маркування – пластмасові бірки або самоклеючі етикетки. Перевірити таке маркування можна на порталі ДП “Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр” а також yalynka.info.
Rate this post
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!
Subscribe
Повідомити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі