Океанаріум

У Львові відкрився Океанаріум

Львівський океанаріум – це науково-просвітній заклад, музей живої морської природи, який розташований в приміщенні трьох-поверхового будинку в центрі міста. Тут можна побачити як жителі морів та океанів співіснують та проводять день у звичному для них ритмі.

В більше ніж 20 акваріумах плавають понад 3000 рибок різних видів, серед яких є як звичайні рибки із зоомагазинів, так і жителі Світового океану, зокрема арвана, що мешкає у водах Південної Америки. В більшості рибок океанаріуму дуже давнє походження – ще з часів динозаврів.

Деякі рибки мають спеціальний міхур, який дає їм можливість підніматися на поверхню води, набирати повітря і опускатися вниз.

В найбільшому акваріумі знаходяться 20 піврічних акул. Вони мають найкращий апетит серед всіх інших риб, тому їх годують двічі на добу. Раціон акул та інших прісноводних хижаків є природнім – в нього входить планктон, кальмари, мідії та риба.

В океанаріумі є і зелені черепахи, корали, підводні ліси з їх малими та великими мешканцями. Побачити тут можна і музей ракушок, а також 3D шоу на великому пано.

Особливе враження справляє тунель під водою, стоячи під яким, можна відчути себе частиною морського життя, яке вирує навколо.

Для забезпечення нормальної життєдіяльності морських мешканців, в акваріумах використовують осмотичну воду, до якої додають морську сіль та хімічні елементи.

Ціни на вхідний квиток в Океанаріум

  • дорослий – 275 грн.
  • пільговий (при наявності пенсійного посвідчення, посвідчення учасника АТО, УБД, ЗСУ, внутрішньопереміщені особи, студенти денної форми) – 10%. 
  • дитячий (3-17 років) – 195 грн,
  • для дітей до 3-х років, дітей з інвалідністю та повних сирот (до 17 років) – безкоштовно

Екскурсії

  • англійською мовою – 300 грн
  • українською мовою – 200 грн
океанаріум

Графік роботи Океанаріума:

  • Понеділок з 11:00 до 16:30. Каса працюватиме до 16:00.
  • Вівторок – Неділя/ Святкові дні з 11:00 до 19:00. Каса працюватиме до 18:30.
*повну та актуальну інформацію шукайте на офіційному сайті Океанаріуму або уточняйте за телефонами

Контакти:

Адреса: м. Львів, пр. Шевченка, 8

Телефон: +38 063 20-20-1-20
+38 068 20-20-1-20
+38 099 20-20-1-20
placeholder
E-mail: oceanariumlviv@gmail.com
www.oceanarium.lviv.ua
Океанаріум Львів
3.5/5 - (73 votes)
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!
Subscribe
Повідомити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі