м. Львів, вул. Підголоско 25

Тел. (096) 894-28-72

mary-beauty

Стильний манікюр у Львові

Манікюр включає в себе надання форми нігтям апаратним способом, полірування, покриття лаком і декоруючими елементами. Використовуються професійні стерильні інструменти та матеріали.

Жіночий манікюр

150 грн.

Чоловічий манікюр

100 грн.

Дитячий манікюр

100 грн.

MARY BEAUTY - ваш ідеальний сервіс манікюру на дому

Що може краще підняти настрій, ніж новенький і красивий манікюр? В нас ви отримаєте не лише ніжний догляд за вашими руками, а й фахову пораду щодо дизайну нігтів, який пасуватиме саме вам. Якщо ж  у вас є власні задумки – ми втілимо ваші ідеї в реальність, адже маємо в наявності великий вибір кольорів гель-лаків і елементів декору. Наш апаратний манікюр-вигідний компроміс для тих, хто хоче професійний догляд за нігтями, але уникає обрізну техніку проведення манікюру.

Галерея зроблених робіт

Чому варто звернутися до нас

Індивідуальний дизайн

Робимо креативні та індивідуальні дизайни для кожного клієнта

Якісні матеріали

Використовуємо тільки перевірені професійні матеріали

Стерильні інструменти

Постійно проводимо ретельну дезінфекцію інструментів

апаратний манікюр

Що таке універсальний апаратний манікюр

Апаратний манікюр – ефективний метод догляду за нігтями, який  виконується за допомогою спеціальної машини і обертових насадок. Це один з найбільш безпечних способів догляду за нігтями, так як він виключає різні пошкодження і порізи.

Апаратний манікюр не потребує додаткового використання засобів для розм’якшення кутикули. Ванночки для рук також не потрібні. Роль інструментів виконують різні насадки, які добре справляються зі своєю роботою на сухій шкірі. Вони дбайливо і акуратно піднімають і видаляють кутикулу, знімають ороговілу шкіру навколо нігтя і вирівнюють нігтьову пластину. Завдяки шліфовці апаратом, поверхня стає ідеально гладкою, при цьому не пошкоджується. Фрезер допомагає розрівняти розшаровані нігті, надати їм свіжий і здоровий вигляд. Процедура абсолютно безболісна і комфортно переноситься клієнтами.

Ціна апаратного манікюру дещо вища від звичайного, оскільки витратні матеріали коштують дорожче. Але фактично є економнішою, оскільки ефект доглянутих нігтів триває довше – до трьох тижнів.

Щодо застережень, то варто зазначити, що даний метод не можна використовувати тільки в тому випадку, якщо на пальцях є свіжі ранки. Так як шліфувальні насадки можуть погіршити ситуацію.

Відгуки наших клієнтів

Контакти

м. Львів, вул. Підголоском 25

Тел. (096) 894-28-72    Rate this post
    Щоб зберегти інформацію
    додайте сторінку в закладки
    або поділіться в соцмережах!