Квест-кімнати

Квест-кімнати Львова

Квест – кімнати сьогодні набувають значної популярності серед молоді. Вони представляють собою інтелектуальні ігри, під час яких гравців закривають в приміщеннях, з яких потрібно знайти вихід за певний проміжок часу (переважно 1 годину) або розгадати певну загадку. Для того, щоб виконати завдання, замкнені знаходять і досліджують певні предмети, вирішують головоломки. Часто ігри мають свій сюжет, приміром детектив (розкриття злочину чи таємниці кімнати), містика (зустріч з паранормальними явищами), пригоди тощо. Сьогодні поряд з класичними квест-кімнатами з’являються кімнати віртуальної реальності. 

Квест-кімнати віртуальної реальності VR

Квести у віртуальній реальності – це абсолютно новий формат квестів, в яких за допомогою сучасних технологій ви зможете повністю зануритися в гру: побувати в минулому та майбутньому, а найголовніше – стати учасником подій. Ефект повного занурення стає можливим завдяки якісному обладнанню, яскравій графіці та спецефектам, що розбурхують уяву. 

віртуальні квест-кімнати

У Львові розваги у віртуальних квест-кімнатах пропонує Клуб віртуальної реальності VR PORT, який знаходиться за адресою м. Львів, вул. Ставова 7В, тел.: +38 096 6381674 сайт: https://vrport.me/quests

VR квест-кімната: «Втеча із загубленої піраміди»

Лютий 1928 р. Експедиція з чотирьох дослідників під керівництвом сера Белдона Фрі і десятка місцевих жителів загадоково зникає десь на Синайському півострові. Відомо, що вони шукали загублену піраміду, або те, «що», мало там бути.

Науковці, за допомогою моделювання, відтвореного з ДНК-пам’яті, дали вам можливість поставити себе на місце дослідників і з’ясувати обставини зникнення експедиції.

VR квест-кімната "У лігві медузи"

Події відбуваються у Греція 445 до н.е. в епоху красномовних філософів, Олімпійських богів і впливових оракулів. В Егейському морі на півострові Пелопоннес, у величезній прибережній печері заховали унікальний артефакт. За одною з легенд це міг бути корабель аргонавтів…

База даних записаних генетичних пам’яток та програма моделювання Animus перенесе вас до стародавньої Греції. Знайдіть загублений корабель, якщо він існує…

VR квест-кімната "Принц Персії: Кинджал часу"

Дія відбувається в світі Prince of Persia. Тут ви навчитеся керувати часом: уповільнити, зупинити або навіть перемотати час назад!

Кайліна потрапила в пастку темних сил. Але зібравши волю, володарка часу, відновлює Кинджал Часу й передає його гравцям, щоб вони могли потрапити до Кімнати з пісочним годинником і використати його, щоб зупинити темних волхвів.

VR квест-кімната «Чорнобиль»

Ваша команда опинилася на місці трагедії. Ви стаєте свідком подій, які вплинули на весь світ. Але чи можна змінити минуле і уникнути катастрофи? Можливо, від вас залежить доля мільйонів людей.

VR квест-кімната: "SANCTUM"

У світі є темні місця, в які краще не потрапляти. В них усі ваші страхи стануть реальністю. В даному квесті ви отримали листа від старого друга з проханням про допомогу, в якому розповідається про зникнення людей у навколишніх лісах. Ви повинні провести своє розслідування. Будьте обережні, адже ви ризикуєте життям і навіть власною душею. Вас чекає моторошна сила, що зачаїлася під старим занедбаним монастирем. Це похмуре святилище приховує страшні таємниці.

VR квест-кімната: "JUNGLE QUEST"

Гуляючи в парку, ви знайшли портал, що веде в загадковий світ. Пройшовши крізь нього ви опиняєтеся в дивовижному заповіднику заселеному дикими тваринами. Але як вам повернутись до дому? Щоб вибратись звідтам вам доведеться розв’язати ряд головоломок та дослідити літаючі острови.

VR квест-кімната: "THE PRISON"

Ваша команда успішно затримувала злочинні угруповання. Остання масштабна операція викрила корупцію серед працівників поліції. Та вас підставили і сфабрикували звинувачення за якими ви опинилися у в’язниці. У вас ще залишилися друзі в поліції, які вирішили вам допомогти організувати план втечі. Тепер стоїть завдання вибратись із в’язниці і очистити своє ім’я.

VR квест-кімната: "MISSION SIGMA"

Спецслужби викрили терориста, який протягом років ховався в одному з районів міста. Але виявилося, що на даху будинку цей психопат встановив ядерну ракету з таймером. Багатоповерховий будинок він перетворив у фортецю з пастками та складними перешкодами. Вашу команду порекомендували як фахівців, що мають досвід по вирішенню подібних завдань. Чи вистачить у вас кмітливості  оминути всі пастки та запобігти ядерній катастрофі.

VR квест-кімната: "CYBERPUNK"

Група кіборгів під вашим керівництвом має викрасти секретну інформацію з найбільшої корпорації світу. Для цього потрібно виконати послідовний план дій. Але чи  все піде так, як треба? Перевірте свою гнучкість мислення у стресових ситуаціях та успішно виконайте операцію.

VR квест-кімната: "HOUSE OF FEAR"

Ви опиняєтесь вночі в закинутій хатині у лісі. Навкруг жодної живої душі. Будинок покинутий, але чи це насправді так? Ви намагаєтесь зрозуміти, що навколо відбувається, але ця хижина не дозволить Вам так легко залишити її. Ви з жахом розумієте, що потрапили до пастки. У ледве дихаючому світлі свічки з’являється силует… Чи готові Ви здолати страхи та розкрити таємниці цього місця?

VR квест-кімната: "SIGNAL LOST"

Секретна дослідницька станція, яка знаходилася на орбіті, після потужного електромагнітного імпульсу раптово втрачає контакт із землею… Після цього станція зійшла з орбіти і за годину ввійде в атмосферу Землі! Завдання вашої команди – активізувати функціональність системи, щоб відкорегувати орбітальний шлях. Дізнайтеся про події, які відбулися на станції щоб залишитись живим і запобігти величезній катастрофі.

VR квест-кімната: "ALICE"

Відчуйте себе в ролі Аліси з країни чудес! Розкрийте загадку Чирвової королеви, яка зачарувала час щоб перемогти її і врятувати чарівну країну. Зменшіть себе, випивши зілля, та йдіть за Білим Кроликом через заплутані лабіринти задзеркалля, де все перевернуто з ніг на голову. Допоможіть Капелюшнику навести порядок на шаленому чаюванні. Чеширський кіт вкаже вам шлях через зачаровану гущавину Темнолісся. Врятуйте фей, які знають секрет злої королеви, прислухаючись до підказок мудрого Абсолема. Знайдіть спосіб проскочити повз карткової варти в замок, наповнений хитрими пастками. Саме там ви зможете звільнити від чар головну годинну вежу.

VR квест-кімната: "CHRISTMAS"

Різдво під загрозою! Санта потрапив у хуртовину, заблукав та втратив подарунки. Щоб врятувати Різдво вам потрібно потрапити до житла Санти на Північному полюсі та навести там порядок. Виясніть чому ельфи не хочуть працювати і подарунки не потрапляють до дітей. Після цього на оленях полетіть запалити вогники на різдвяній ялинці щоб допомогти Санті знайти свій будинок.

Нагадаємо, що всі ці квест-кімнати ви можете знайти в Клубі віртуальної реальності “VR PORT”

Адреса: м. Львів, вул. Ставова 7В.

Тел: +38 096 638 16 74

Графік роботи: Пн.– Нд. | 10:00 – 22:00

https://vrport.me/quests

Класичні квест-кімнати

Квест-кімната "Мумія"

Мисливці за скарбами, відкривши книгу смерті, замість отримання влади і неймовірних багатств розбудили мумію та інших демонів. Тепер зло хоче знищити життя на землі. Єдине, що може врятувати світ – це книга життя, яку на скіфських землях (територія сучасного Львова) заховали древні мудреці. Ви повинні знайти цю книгу та прочитати заклинання, що має здатність знищити сили зла. Доля людства у ваших руках.

квест кімната Мумія Львів

Адреса: м. Львів, вул. Гоголя, 6/8
Тел.: (063) 351-03-02; (097) 902-47-20

Квест-кімната "Підпільна лабораторія"

Жанр квесту – пригоди
За допомогою машини часу, ви опиняєтеся в 1980-тих в житлі молодого вченого-хіміка, який прагне створити еліксир вічної молодості. Чи зможе він виконати це заповітне бажання – залежить від вашої команди! (8+ у супроводі дорослих, від 14 без них).

Квест-кімната Підпільна лабараторія

“Психіатричне відділення”

Легенда: вас викрала таємна організація і тримує в психіатричній лікарні для проведення дослідів. У вашому розпорядженні 1 год. щоб вибратись звідсіля. Для цього потрібно познайомиться з іншими «психами» і разом розробити план втечі. Ви повинні впоратися з неоднозначними завданнями психіатрії і допомогти один одному втекти. (16+).

квест-кімната Львів

Адреса: м. Львів, вул. Щирецька, 36. Підземний комплекс “Україна”
Тел.: (093) 073-38-22

"Кабінет Степана Бандери"

Жанр квесту – слідство
Йде буремний 1934. Лідер проводу ОУН – Степан Бандера разом з побратимами знаходиться під слідством. Комуністичний режим прагне виявити інших українських патріотів і знищити саму організацію. Для цього їм потрібен таємний архів Бандери. Ваше завдання полягає в тому, щоб знайти його першими і переховати в надійне місце. Не гайте часу – через годину співробітники НКВС будуть в кімнаті. Таємний архів зможе знайти лише справжній патріот наділений гострим розумом.
Кількість учасників: 2-4

Квест-кімната_Кабінет Степана Бандери
Адреса: м. Львів, вул. М. Гоголя 6/8
Тел.: (095)639-86-06, (063)648-08-21, (068)216-45-04

Квест-кімната "Код да Вінчі"

Таємний код засекречено в роботах Леонардо да Вінчі. Якщо ти готовий розгадати таємницю геніального митця, які зберігають його картини, збирай команду та відправляйтеся в цю надзвичайну пригоду.

Квест_Львів Давінчі Код
Адреса: м. Львів, вул. Джерельна, 69 (червоний будинок,1 поверх)
Тел.: (093) 880 07 06, (098) 277 66 80

"Сховище 13"

Якщо ви мріяли стати героями і врятувати світ, то ця гра саме для вас. Адже сили темряви хочуть заполонити все навкруги. І людство потребує вашої допомоги. Будьте сміливі і не здавайтеся, а сховище підкаже вам шлях.

Квест-кімната Сховище Львів

Адреса: м. Львів, вул. Здоров’я, 6
Тел.: 0630489633

Квест-кімната "P.S. Анонім"

У місті відбулася серія загадкових вбивств генія-психа під псевдонімом «Анонім». Поліція безсила, розкрити чи передбачити дії злочинця їй ніяк не вдається, адже знайти закономірність у його діях досить складно. Запобігти новим вбивствам і зупинити лиходія можуть лише відчайдушні сміливці, які не побояться вирушити до місця можливого наступного злочину.

Квест-кімната Анонім

Адреса: м. Львів, вул. Здоров’я, 6
Тел.: 063 048 96 33

"Ігри розуму"

Ви потрапили в кабінет схибленого математика Джона Неша. Тут на вас чекають багато загадок та головоломок. Чи вистачить вам кмітливості їх розгадати і вибратися звідтам.

Квест Ігри розуму Львів

Адреса: м. Львів, вул. Б. Лепкого, 12
Тел.: 098 608 80 12

Квест-кімната "Гаррі Поттер" від Secretorum

Пориньте у таємничий світ пригод та чарів. Врятуйте світ від злих чаклунів та страхітливого василіска. За мотивами світового бестселера про юного чаклуна Гаррі Поттера та його друзів.

квест кімната Гаррі Потер

Кількість учасників 2-4. За кожного додаткового доплата – 100 грн.
Адреса: м. Львів, вул. Гетьмана Мазепи, 26.
Тел.: (097) 416-89-19

"Insomnia" – Гра на виживання

Жанр квесту – жахи. Ви стали героями містичного фільму і перебуваєте в цілковитій темряві з одним ліхтариком на всіх. З кожної кімнати вам потрібно знайти вихід та при цьому вижити.
В дану квест – кімнату заборонено заходити особам із серцевими захворюваннями, епілепсією, астмою, та вагітним жінкам.

Адреса: м. Львів, вул. Валова 31 код 275.
Телефон: (093)82-000-51 (097)3370896

4.6/5 - (9 votes)
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!
Subscribe
Повідомити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі