Кому в Україні платять найбільше?

Мрієте про високооплачувану роботу, та не знаєте в якій галузі її шукати? Допомогти у виборі допоможе Держслужба статистики, яка оприлюднила інформацію про найбільш оплачуваніші  професії в Україні.

Так за її даними лідерство вже кілька років підряд впевнено тримає сфера IT. Адже програмісти з великим багажем знань та навичок, досвідом роботи від 5 років і добрим знанням англійської мови можуть розраховувати на зарплату від 70 до 100 тисяч гривень.  Крім того, борячись за кваліфікованого фахівця, роботодавці створюють їм першокласні умови праці. Тому поряд із достойною оплатою, часто заманюють необмеженою кількістю печива та кави, підбором індивідуального крісла, і навіть тренажерними залами прямо в будівлі фірми. Також не погано заробляють початківці – їм можуть запропонувати і 12 тис грн.

Ще однією галуззю, яка гарантує своїм працівникам достойну оплату праці є торгівля. Звичайно найбільше в ній отримують топ-менеджери. Приміром фінансовому директору готові платити  близько 60 тисяч. Торгові ж представники отримують  7-15 тис. грн.

Досить пристойно заробляють в Україні працівники авіації. Для прикладу бортпровідники  можуть похизуватися  щомісячною винагородою в розмірі 25 – 50 тисяч грн, все залежить тільки від авіакомпаній, в якій вони працюють, та дальності рейсів. Проте, поряд із середньою зарплатою в цій галузі в 22 тис. грн, роботодавці ставлять до своїх працівників значні вимоги. Так робота стюардеси вимагає як освіту, навички і досвід, так і привабливу зовнішність.

Гідну оплату в розмірі майже 11 тис. грн. мають фармацевти.  Не надто від них відстають страховики та фінансисти, які в середньому отримують  10,5 тис. грн. в місяць. На 6-8 тис грн. можуть розраховувати промислові робітники, наукові діячі, та працівники транспортної галузі.

 

Rate this post
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!