Гірськолижний курорт у Винниках

У Винниках в тестовому режимі запрацював гірськолижний спуск комплексу Emily Resort та ТОВ «Академія футболу».

На території комплексу облаштовані 3 гірськолижні траси: 1 траса – 528 м, 2 траса – 475 м. та 3 траса – 595 м. Лижні спуски звели на території, яка загалом охоплюює 46 га довкола колишнього Винниківського озера.  Спорудили і крісельний підйомник та дві траси для тюбінга: для дітей на 80 м та для дорослих на 200 м.

Окрім лижних трас, на території спроєктували найбільший івент-хол України площею 1500 м2, готель на 166 номерів, паркінг, 8 футбольних полів, спальний корпус, СПА-центр, тренажерний комплекс, басейн з гідропарком та дитячий аквапарк, ресторани, бари, фудкорти, роллердром, стаціонарну відкриту сцену, медичний центр.

На даний час схил діятиме у тестовому режимі кілька днів. Прокат епікірування не працює, тому відвідувачі повинні мати власне. Також під час тестового катання відсутня можливість скористатись послугами інструктора.

Офіційно відкриття комплексу заплановане на червень цього року, а лижні траси та канатну дорогу запустять у кінці цього року. Наступного ж року тут планують відкрити окрему трасу і для сноубордистів

Зазначимо, що завдяки всесезонному покриттю спуск буде доступний для катання цілий рік.

На даний час траси для катання працюватимуть з 13:00 до 17:00

Вхід безкоштовний (за умови попередньої реєстрації).

Rate this post
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!