Експертна незалежна оцінка майна у Львові

Оціночна компанія "Експерт ІН"
Експертін-ЛОГО-2-300x105

+38 (067) 232-20-22

Пн. - Пт. 10:00 - 19:00

Оцінка нерухомості

Житлові будинки, квартири, котеджі, комерційні і виробничі приміщення, офіси, готелі і т.п.

Оцінка землі

Експертна грошова оцінка земельних ділянок для будь-яких потреб

Оцінка транспорту

Автомобілі, вантажівки, автобуси, будівельна, та сільсько-господарська техніка.

Оцінка обладнання

Оцінка машин і обладнання, верстатів, машинного парку, офісного обладнання та інших основних засобів

Оцінка бізнесу

Корпоративні права (частки засновників ТОВ), цінні папери (акції, векселі, облігації), переоцінка основних засобів

Оцінка збитків

Матеріальна шкода нерухомому і рухомому майну, завдана внаслідок затоплення, пожежі та інших випадків

Цілі проведення оцінки:

 • Оцінка майна фізичних осіб для цілей передбачених Податковим кодексом України (для коректного розрахунку податків та інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до чинного законодавства).
 • Оцінка майна для цілей застави (іпотеки), страхування.
 • Оцінка майна для визначення розміру судового збору при майнових спорах.
 • Оцінка майна для розрахунку орендної ставки.
 • Оцінка майна для розрахунку розміру матеріального збитку, завданого майну (затоплення, пожежа, ДТП).
 • Оцінка майна для розрахунку розміру упущеної вигоди, що виникла внаслідок невиконання договірних зобов’язань.
 • Оцінка майна при переході на міжнародні стандарти фінансової звітності (в тому числі визначення справедливої вартості активів , згідно МФСЗ та МСБО, проведення тесту на знецінення активів, розрахунок обґрунтування строків корисного використання активів).
 • Оцінка корпоративних прав (часток, акцій) при виході учасника (засновника) зі статутного капіталу товариства для визначення розміру матеріальної компенсації.

Оціночна компанія “ЕКСПЕРТ ІН” надає професійні послуги в сфері експертної оцінки майна і майнових прав. У нас є всі необхідні сертифікати і ліцензія для проведення оціночної діяльності, а досвідчені експерти завжди знайдуть золоту середину між бажанням клієнта і вимогами законодавства.

Щоб замовити оцінку майна для необхідних Вам цілей, телефонуйте за номером +38 (067) 232-20-22 або заповніть онлайн форму на сайті

Експертна оцінка майна і майнових прав

Оцінка майна — експертиза, що має на меті встановлення ринкової вартості майна на конкретну дату із застосуванням професійних методів: порівняльного, доходного або затратного. Експертну оцінку майна, в основному, здійснюють для операцій з нерухомістю, податкової служби, страхових розрахунків і т.д. Знаючи справедливу вартість, власник майна також може використовувати цю інформацію в особистих цілях.

 

Звіт про незалежну (експертну) оцінку

Результатом проведення оцінки майна є звіт про оцінку. Українське законодавство чітко визначає вимоги до оформлення цього документа. Це стосується не лише самого звіту, але й вимог до оформлення сторінок.

В звіті в обов’язковому порядку зазначаються дата проведення оцінки, нормативні та інструктивні матеріали, включаючи стандарти оцінки, мета і завдання її проведення, інші відомості, необхідні для повного й недвозначного тлумачення результатів, відображених у звіті.

Однією з цих вимог є неодмінність зазначення у звіті мети оцінки, оскільки відповідно до Закону, оцінка має право використовуватись тільки з тією метою, з якою вона була проведена. Тобто оцінку, яку зроблено для продажу нерухомого майна, не можна використовувати для пред’явлення у суді.

Мета оцінки позначається на виду вартості, який встановлює оцінювач, на підходах та методах розрахунку, які використовуються при оцінці, а також на оформленні самих результатів проведеної роботи. 

Всі наші звіти про оцінку виготовляються у чіткій відповідності до чинного законодавства, є офіційними документами і мають повну юридичну силу, тому підходять для всіх інстанцій, включаючи державні і приватні установи.

Звіт про оцінку

Експертна оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості – вид експертної оцінки, який встановлює ринкову вартість об’єкту нерухомості і залежить від таких чинників, як: тип майна, його  розташування, вартість зведення подібних об’єктів, ситуації на ринку і т.д. Оцінка нерухомості важлива для здійснення угод, що пов’язані з придбанням або реалізацією майнових прав. Нерухомість прийнято поділяти на житлову і комерційну

оценка_8

Оцінка житлової нерухомості

Під оцінкою житлової нерухомості розуміють встановлення ринкової (оціночної) вартості таких об’єктів: квартир, кімнат у квартирах, домоволодінь, котеджів (заміська нерухомість).

Оцінка вартості житлової нерухомості потрібна для:

 • здійснення угоди купівлі-продажу, оренди, дарування, міни, успадкування
 • передача об'єкту нерухомості під заставу для отримання банківського кредиту
 • вирішення майнових суперечок в суді
 • приватизації майна
 • страхування майна
 • для судових виконавців
 • визначення вартості незавершеного будівництва

Для проведення оцінки нерухомості необхідні такі документи:​

 • договір купівлі-продажу, міни, дарування чи свідоцтво на квартиру (домоволодіння)
 • техпаспорт БТІ на нерухомість
 • паспорт та ідентифікаційний номер власника нерухомості

Експертна оцінка квартири для продажу

При складанні договору купівлі – продажу квартири, в основному сторони самі визначають вартість житла. Власник називає суму, в той час як покупець або погоджується з нею, або ні. Проте угоди з нерухомістю мають юридичну площину і супроводжуються офіційними документами, які необхідні для визначення доходу, що отримає власник квартири від її продажу. На основі розміру цього доходу розраховуватиметься податок, який повинен сплатити в державну казну колишній власник, а також для розрахунку державного мита і визначення суми пенсійного збору, який повиннен бути сплачений з продажу житла. Саме тому до цієї процедури залучається експерт, який встановлює вартість квартири.

При оцінці квартири для продажу експерт звертає увагу на такі важливі характеристики житла як: площу помешкання, кількість кімнат, його розташування у місті, рік будівництва, наявність перепланування, справність комунікацій, загальний стан квартири і т.д. На основі всіх цих факторів спеціаліст і встановлює експертний висновок.

У всіх цих випадках потрібно складати і надавати у відповідні інстанції повноцінні звіти про проведення оцінки. Складніше буває оцінювати частину квартири, при якій доводиться враховувати додаткові нюанси: кількість власників житла, розмір їхніх часток, чи є між ними неповнолітні і т.д.

Оцінка комерційної нерухомості

Комерційна нерухомість – це нерухоме майно, що відноситься до нежитлового фонду і основною метою якого є отримання прибутку в грошовій або товарній формі.

До комерційної нерухомості належать офісні, торгівельні і виробничі приміщення, склади, готелі, кафе і ресторани, АЗС,  розважальні заклади, будівельні площадки, паркінги і т.п.

Фактори, які впливають на вартість комерційної нерухомості:

 • Місце розташування. Чим воно вигідніше, чим блище до центру чи інших важливих об'єктів інфраструктури, тим ціна є вищою.
 • Площа приміщення, його планування, тип та ремонт.
 • Рік будівництва.
 • Облаштованість прилеглої території і наявність парковки.
 • Наявність побутових та інженерних комунікацій, система кондиціонування, тепло- та енергозбереження.
 • Наявність системи охорони.

Нерухомість є ліквідним та дохідним активом, тому радимо, аби Ви відповідально поставитись до вибору оцінювача

Щоб замовити оцінку нерухомого майна для необхідних Вам цілей, телефонуйте за номером +38 (067) 232-20-22 або заповніть онлайн форму на сайті

Експертна грошова оцінка земельних ділянок

Земля — це природній ресурс, який використовують в промисловому будівництві і сільському господарстві. Як і будь-яке нерухоме майно, земельні ділянки є об’єктами фінансових угод та цивільно-правових відносин, здійснення яких потребує попередньої експертної оцінки їх ринкової вартості. Проведення цієї процедури є обов’язковою умовою для здійснення будь-яких операцій, пов’язаних з власністю даного типу.

Оцінка землі з економічної точки зору – це підрахунок вартості ділянки з урахуванням різноманітних параметрів: місця розташування, площі, призначення, близькості до комунікацій та інфраструктури, перспективи використання і т. д.

оценка_8

Найбільш типові випадки, коли необхідне проведення оцінки земельних ділянок:

 • При здійсненні угоди купівлі-продажу.
 • Оформлення наділів як застави під банківський кредит.
 • При оформленні спадщини як за стандартною нотаріальною процедурою, так і через рішення суду.
 • Визначення найефективнішого економічного використання даної ділянки за вихідною вартістю
 • Для розробки та здійснення інвестиційних проектів.
 • Для державних і муніципальних потреб, приміром, під час спорудження транспортних розв’язок, мостових переходів, зведення державних будівель, і т.д.
 • При внесенні земельних ділянок до статутного капіталу підприємства.
 • Оцінка вартості землі для звітності за МСФЗ та П(С)БО.

При оцінці земельної ділянки потрібно визначити або ринкову вартість права власності, або вартість права оренди земельної ділянки. 

На ринкову вартість земельної ділянки впливає її розташування, рельєф місцевості, склад, стан і властивості ґрунтів, наявність комунікацій, можливість приєднання до існуючих мереж, попит і пропозицію на ринку земельних ділянок та ін.Оцінка землі і земельних ділянок.

Для проведення оцінки земельних ділянок необхідні наступні документи (копії):

 • Договір оренди землі, акт постійного користування або державний акт про власність на землю
 • Актуальний витяг з державного земельного кадастру
 • Витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно (за наявності)
 • Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи або паспорт та ідентифікаційний код власника земельної ділянки
 • Свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість (за наявності)

Ціна (вартість) експертної оцінки земельної ділянки

Вартість проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки залежать від багатьох факторів, зокрема мети проведення оцінки, та узгоджується із клієнтом в кожному конкретному випадку! Термін проведення оцінки становить 1-2 дні.

Щоб замовити оцінку землі для необхідних Вам цілей, телефонуйте за номером +38 (067) 232-20-22
або заповніть онлайн форму на сайті

Експертна оцінка транспортних засобів

Оцінка ринкової вартості транспортного засобу  – це процедура визначення ціни транспорту, виходячи з фактичних даних про стан і функціонування засобу в поточний час.

У категорію транспортних засобів входять вантажні та легкові автомобілі, автобуси, спецтранспорт, мотоцикли, сільськогосподарська техніка, залізнодорожній транспорт, літаки, морські і річкові судна. Найпопулярнішою з послуг розрахунку ринкової вартості транспортного засобу є оцінка автомобіля. 

оценка_8

Коли потрібна оцінка транспорту:

 • при оформленні договору купівлі-продажу
 • для списання транспортного засобу з балансу підприємства
 • здачі транспорту в оренду
 • поділу майна в шлюборозлучному процесі
 • вступу в спадщину (для нотаріуса)
 • внесення до статутного капіталу юридичної особи
 • визначення розміру збитку, завданого транспортному засобу

Вартість транспортного засобу залежить від класу і марки, виробника, дати випуску, терміну служби, пробігу. Іншими параметрами, які можуть позначитися на ціні, виступають комплектність і умови експлуатації машини.

Необхідні документи для проведення оцінки:

 • Технічний паспорт
 • Для фізичної особи - паспорт та ідентифікаційний код
 • Для юридичної особи - виписка про реєстрацію

Щоб замовити оцінку транспортних засобів для необхідних Вам цілей, телефонуйте за номером +38 (067) 232-20-22 або заповніть онлайн форму на сайті

Контакти:

Адреса:  м. Львів, вул. Саксаганського, 3 оф. 2

Тел. +38 (067) 232-20-22

Е-mail: central@expert-in.com.ua 

Графік роботи: Пн.-Пт. 10:00 – 19:00

Автошкола Львів
© Оціночна компанія «ЕКСПЕРТ ІН» 2020
1 206