Експертна незалежна оцінка майна у Львові

+38 (067) 232-20-22

Пн. - Пт. 10:00 - 19:00

Оцінка нерухомості

Житлові будинки, квартири, котеджі, комерційні і виробничі приміщення, офіси, готелі і т.п.

Оцінка землі

Експертна грошова оцінка земельних ділянок для будь-яких потреб

Оцінка транспорту

Автомобілі, вантажівки, автобуси, будівельна, та сільсько-господарська техніка.

Оцінка обладнання

Оцінка машин і обладнання, верстатів, машинного парку, офісного обладнання та інших основних засобів

Оцінка бізнесу

Корпоративні права (частки засновників ТОВ), цінні папери (акції, векселі, облігації), переоцінка основних засобів

Оцінка збитків

Матеріальна шкода нерухомому і рухомому майну, завдана внаслідок затоплення, пожежі та інших випадків

Цілі проведення оцінки:

Надаємо професійні послуги в сфері експертної оцінки майна і майнових прав. У нас є всі необхідні сертифікати і ліцензія для проведення оціночної діяльності, а досвідчені експерти завжди знайдуть золоту середину між бажанням клієнта і вимогами законодавства.

Щоб замовити оцінку майна для необхідних Вам цілей, телефонуйте за номером +38 (067) 232-20-22 або заповніть онлайн форму на сайті

Експертна оцінка майна і майнових прав

Оцінка майна — експертиза, що має на меті встановлення ринкової вартості майна на конкретну дату із застосуванням професійних методів: порівняльного, доходного або затратного. Експертну оцінку майна, в основному, здійснюють для операцій з нерухомістю, податкової служби, страхових розрахунків і т.д. Знаючи справедливу вартість, власник майна також може використовувати цю інформацію в особистих цілях.

 

Звіт про незалежну (експертну) оцінку

Результатом проведення оцінки майна є звіт про оцінку. Українське законодавство чітко визначає вимоги до оформлення цього документа. Це стосується не лише самого звіту, але й вимог до оформлення сторінок.

В звіті в обов’язковому порядку зазначаються дата проведення оцінки, нормативні та інструктивні матеріали, включаючи стандарти оцінки, мета і завдання її проведення, інші відомості, необхідні для повного й недвозначного тлумачення результатів, відображених у звіті.

Однією з цих вимог є неодмінність зазначення у звіті мети оцінки, оскільки відповідно до Закону, оцінка має право використовуватись тільки з тією метою, з якою вона була проведена. Тобто оцінку, яку зроблено для продажу нерухомого майна, не можна використовувати для пред’явлення у суді.

Мета оцінки позначається на виду вартості, який встановлює оцінювач, на підходах та методах розрахунку, які використовуються при оцінці, а також на оформленні самих результатів проведеної роботи. 

Всі наші звіти про оцінку виготовляються у чіткій відповідності до чинного законодавства, є офіційними документами і мають повну юридичну силу, тому підходять для всіх інстанцій, включаючи державні і приватні установи.

Експертна оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості – вид експертної оцінки, який встановлює ринкову вартість об’єкту нерухомості і залежить від таких чинників, як: тип майна, його  розташування, вартість зведення подібних об’єктів, ситуації на ринку і т.д. Оцінка нерухомості важлива для здійснення угод, що пов’язані з придбанням або реалізацією майнових прав. Нерухомість прийнято поділяти на житлову і комерційну

оценка_8

Оцінка житлової нерухомості

Під оцінкою житлової нерухомості розуміють встановлення ринкової (оціночної) вартості таких об’єктів: квартир, кімнат у квартирах, домоволодінь, котеджів (заміська нерухомість).

Оцінка вартості житлової нерухомості потрібна для:

Для проведення оцінки нерухомості необхідні такі документи:​

Експертна оцінка квартири для продажу

При складанні договору купівлі – продажу квартири, в основному сторони самі визначають вартість житла. Власник називає суму, в той час як покупець або погоджується з нею, або ні. Проте угоди з нерухомістю мають юридичну площину і супроводжуються офіційними документами, які необхідні для визначення доходу, що отримає власник квартири від її продажу. На основі розміру цього доходу розраховуватиметься податок, який повинен сплатити в державну казну колишній власник, а також для розрахунку державного мита і визначення суми пенсійного збору, який повиннен бути сплачений з продажу житла. Саме тому до цієї процедури залучається експерт, який встановлює вартість квартири.

При оцінці квартири для продажу експерт звертає увагу на такі важливі характеристики житла як: площу помешкання, кількість кімнат, його розташування у місті, рік будівництва, наявність перепланування, справність комунікацій, загальний стан квартири і т.д. На основі всіх цих факторів спеціаліст і встановлює експертний висновок.

У всіх цих випадках потрібно складати і надавати у відповідні інстанції повноцінні звіти про проведення оцінки. Складніше буває оцінювати частину квартири, при якій доводиться враховувати додаткові нюанси: кількість власників житла, розмір їхніх часток, чи є між ними неповнолітні і т.д.

Оцінка комерційної нерухомості

Комерційна нерухомість – це нерухоме майно, що відноситься до нежитлового фонду і основною метою якого є отримання прибутку в грошовій або товарній формі.

До комерційної нерухомості належать офісні, торгівельні і виробничі приміщення, склади, готелі, кафе і ресторани, АЗС,  розважальні заклади, будівельні площадки, паркінги і т.п.

Фактори, які впливають на вартість комерційної нерухомості:

Нерухомість є ліквідним та дохідним активом, тому радимо, аби Ви відповідально поставитись до вибору оцінювача

Щоб замовити оцінку нерухомого майна для необхідних Вам цілей, телефонуйте за номером +38 (067) 232-20-22 або заповніть онлайн форму на сайті

Експертна грошова оцінка земельних ділянок

Земля — це природній ресурс, який використовують в промисловому будівництві і сільському господарстві. Як і будь-яке нерухоме майно, земельні ділянки є об’єктами фінансових угод та цивільно-правових відносин, здійснення яких потребує попередньої експертної оцінки їх ринкової вартості. Проведення цієї процедури є обов’язковою умовою для здійснення будь-яких операцій, пов’язаних з власністю даного типу.

Оцінка землі з економічної точки зору – це підрахунок вартості ділянки з урахуванням різноманітних параметрів: місця розташування, площі, призначення, близькості до комунікацій та інфраструктури, перспективи використання і т. д.

оценка_8

Найбільш типові випадки, коли необхідне проведення оцінки земельних ділянок:

При оцінці земельної ділянки потрібно визначити або ринкову вартість права власності, або вартість права оренди земельної ділянки. 

На ринкову вартість земельної ділянки впливає її розташування, рельєф місцевості, склад, стан і властивості ґрунтів, наявність комунікацій, можливість приєднання до існуючих мереж, попит і пропозицію на ринку земельних ділянок та ін.Оцінка землі і земельних ділянок.

Для проведення оцінки земельних ділянок необхідні наступні документи (копії):

Ціна (вартість) експертної оцінки земельної ділянки

Вартість проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки залежать від багатьох факторів, зокрема мети проведення оцінки, та узгоджується із клієнтом в кожному конкретному випадку! Термін проведення оцінки становить 1-2 дні.

Щоб замовити оцінку землі для необхідних Вам цілей, телефонуйте за номером +38 (067) 232-20-22
або заповніть онлайн форму на сайті

Експертна оцінка транспортних засобів

Оцінка ринкової вартості транспортного засобу  – це процедура визначення ціни транспорту, виходячи з фактичних даних про стан і функціонування засобу в поточний час.

У категорію транспортних засобів входять вантажні та легкові автомобілі, автобуси, спецтранспорт, мотоцикли, сільськогосподарська техніка, залізнодорожній транспорт, літаки, морські і річкові судна. Найпопулярнішою з послуг розрахунку ринкової вартості транспортного засобу є оцінка автомобіля. 

оценка_8

Коли потрібна оцінка транспорту:

Вартість транспортного засобу залежить від класу і марки, виробника, дати випуску, терміну служби, пробігу. Іншими параметрами, які можуть позначитися на ціні, виступають комплектність і умови експлуатації машини.

Необхідні документи для проведення оцінки:

Щоб замовити оцінку транспортних засобів для необхідних Вам цілей, телефонуйте за номером +38 (067) 232-20-22 або заповніть онлайн форму на сайті

Контакти:

Адреса:  м. Львів, вул. Саксаганського, 3 оф. 2

Тел. +38 (067) 232-20-22

Е-mail: central@expert-in.com.ua 

Графік роботи: Пн.-Пт. 10:00 – 19:00

Оцінка майна
© ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА МАЙНА
4.6/5 - (13 votes)