Дім легенд

Оновлення: Заклад закрито!

Дім Легенд – доволі цікава тематична кнайпа Львова. Вже при вході ви бачите її особливість – це і дракон, який щовечора о 21.24 оживає і влаштовує піротехнічне шоу, дихаючи полум’ям, і годинник, який показує найточніший львівський час, і, звичайно, сажотрус.

Якщо ви прагнете не тільки побачити Львів, але й почути захопливі історії про нього, зверніться до сажотруса. Його розповіді можна слухати годинами. І одна з легенд, яка пов’язані саме із цим старшиною димарів голосить – якщо взяти його за ґудзик і загадати бажання, то воно має здійснитися. Та, якщо ви не наважились, чи не змогли це зробити через якусь іншу причину, не варто засмучуватись. На даху сидить магічний бронзовий сажотрус, і якщо попасти монеткою йому в капелюх, то ваше бажання здійсниться. І припаркована поруч машина підтверджує, що тут не існує нічого неможливого.

дім легенд у Львові

Дім Легенд має сім поверхів, а кожна його кімната оберігаю свою особисту легенду. Тільки тут ви можете дізнатися крім достовірного часу рівень води в Полтві, кількість міських левів, побачити еталон львівської бруківки, а також потрапити в кімнату контролю львівської погоди. Та і це ще не все. Серед офіціантів працюють справжні карлики, що ще раз доказує оригінальність даного закладу. Українська, та європейська кухня потішить відвідувачів домашніми стравами, які готують прямо у печі.

Знаходився Дім легенд за адресою:

ЛьвівСтароєврейська, 48

Тел.: +38 (050) 430 29 24
Графік роботи:

Rate this post
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!
Subscribe
Повідомити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі