Безкоштовні ліки, які тепер можна отримати в аптеці

Як і зазначалося раніше, МОЗ  з 1 квітня зробило значно доступнішими ліки для українців, без жодних обмежень в статусі, які страждають від важких недуг. Мова йде про такі захворювання як: діабет II типу, бронхіальна астма, захворювання  серця та судин.  Список включає такі назви:

безкоштовні медичні препарати

Вищевказані ліки хворим повинні видавати безкоштовно. За інші, які включені до проекту, а це ще близько 200 препаратів, доведеться доплатити незначну, чітко зафіксовану суму. Якщо в аптеці не буде відповідного препарату, вона може запропонувати аналог, який містить відповідну діючу речовину. Різницю в ціні також потрібно оплатити. Весь перелік  «Доступних ліків» опублікований в Реєстрі лікарських засобів. Обмежена кількість аптек, які братимуть участь в цьому проекті, та отримуватимуть відшкодування з місцевих бюджетів, затвердять до 4 квітня. Щоб ознайомитись з ними, потрібно перейти на онлайн ресурси органів місцевої влади. Крім того, на цих аптеках буде спеціальне маркування

стікер доступні ліки

Відпускатимуть медичні засоби лише за рецептом лікаря. Сам рецепт повинен бути виписаний тільки на офіційному бланку, в іншому випадку аптека рецепт не прийме. На початку термін дії рецепту становитиме 30 днів, в майбутньому його планують зібльшити до 3-ох місяців. Виписувати рецепти мають право лікарі державних і приватних медичних закладів.

Для звернень громадян працює гаряча урядова лінія: 15-45

Rate this post
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!
Subscribe
Повідомити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі