Курси водіїв - Львівська автошкола

Наші курси водіїв працюють для того, аби дати вам добротні знання і розуміння правил дорожнього руху та навчити вас впевнено керувати автомобілем (кат. “В”) або мотоциклом (кат. “А”)

УВАГА! Запишіться на навчання і використайте чудову можливість навчитися водити в умовах підвищеної складності зимового періоду!

Щоб записатись на курси - заповніть онлайн форму
Щоб отримати додаткову консультацію - телефонуйте за номером (097) 440-44-38

Львів, вул. Варшавська, 1 (Шевч. р-н)

Набір до 18 січня

Львів, вул. Жовківська, 27 (Шевч. р-н)

Набір до 18 січня

Львів, вул. Творча, 1

(набір тимчасово призупинено)

с. Великий Дорошів

Професійні курси водіння у Львові

Наша автошкола вже більше 50 років успішно займається підготовкою водіїв транспортних засобів. Для здійснення своєї діяльності автошкола має ліцензію Міністерства Освіти і Науки України, а також сертифікат про акредитацію Головного сервісного центру МВС України. Весь навчальний процес проходить відповідно до програми, затвердженої Міністерством освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ, а також нормативних актів, які використовують для підготовки водіїв. Крім того застосовується власна авторська методика, розроблена досвідченими викладачами, яка значно покращує засвоєння матеріалів і допомагає ефективніше навчитися водінню автомобіля.

Програма навчання складається з теоретичної і практичної частин. Водіння починається приблизно через 4 тижні від початку навчання (спершу на майданчику автошколи, а коли курсант засвоїть основні навики водіння, практичні заняття відбуватимуться на вулицях міста).

Після завершення курсу слухачі здають внутрішній екзамен з правил дорожнього руху і водіння та отримують офіційний сертифікат про проходження підготовки водія транспортного засобу, термін дії якого становить 2 роки. Цей сертифікат спрямовується в сервісний центр МВС, де складається іспит на отримання посвідчення водія.

Теоретична частина навчання в автошколі

На теоретичному курсі в нашій автошколі вивчаються правила дорожнього руху, надання першої медичної допомоги на дорозі, роз’ясняються нюанси при оформленні штрафів, а також розглядаються білети, за якими складатимуться тести в Сервісному центрі МВС. Лекції супроводжуються прикладами та моделюванням дорожніх ситуацій. Крім того викладачі відповідають на всі питання, які виникають у слухачів під час вивчення матеріалу.

Теоретичний курс складається з наступних предметів:

 • Правила дорожнього руху
 • Основи керування та безпека дорожнього руху
 • Загальна будова і експлуатація легкового автомобіля
 • Надання першої медичної допомоги
 • Законодавчі та інші нормативні акти, що діють у сфері дорожнього руху
 • Етика та культура поведінки водія.

Під час практичних занять відпрацьовуються такі  навички:

 • Старт з місця і розгін
 • Техніка перемикання передач
 • Утримання дистанції та інтервалу між транспортними засобами
 • Обгін та випередження
 • Маневрування між потоками транспорту
 • Проїзд перехрестя
 • Розворот в тісному рухомому потоці
 • Перелаштування на іншу полосу
 • Водіння заднім ходом
 • Техніка гальмування, в тому числі гальмування двигуном
 • Різні види паркування (звичайне, європаркування, паркування в бокс і під кутом)

Графік навчання в автошколі:

Теоретичні заняття: 18:00 – 21:00 (двічі на тиждень)  Понеділок – Середа або Вівторок – Четвер (комбінації можуть мінятися, але лише у ці дні).

Практичні заняття –  40 ак. год (приблизно 20 занять, тривалістю 2 ак. год. кожне).

Проходять з 8:30 до 17:30 і складається індивідуально для кожного курсанта з урахуванням його побажань і можливостей. У позаробочий час водіння проводяться за домовленістю з інструктором.

В наявності є авто з механічною коробкою передач і з автоматичною!

Онлайн навчання:

Для наших слухачів, які не мають часу відвідувати заняття в автошколі, намагаються уникати перебування в громадських місцях, хочуть краще засвоїти або повторити вивчений матеріал, ми розробили спеціальний онлайн-курс. Він дозволить вам максимально ефективно вивчити правила дорожнього руху, адже ви отримаєте лише найнеобхіднішу інформацію з мінімальними затратами часу. Крім того ви зможете самі  обирати коли і скільки вивчати правила дорожнього руху.

Онлайн-курс складається з циклу відеоуроків по кожній темі правил дорожнього руху та супроводжується тестами після кожного уроку для закріплення отриманих знань. Незрозумілі питання можна обговорити з викладачем, який в телефонному режимі з радістю роз’яснить вам усі нюанси пройденої теми. Доступ до онлайн-курсу залишиться у вас і після навчання в автошколі і ви в будь-який час зможете повторити призабуті знання.

Практичні заняття (водіння) проводяться у звичному режимі, в час, обумовлений з інструктором. 

онлайн навчання

Документи для запису:

Український паспорт

Ідентифікаційний код

Медична довідка 083/о

5 фото розміром 3,5 х 4,5

Вартість навчання в автошколі:

категорія "А"

4000
 • від 16 років
 • 2 місяці
 • 10 практичних

категорія "В"

8000
 • від 18 років
 • 2,5 місяці
 • 20 практичних

Можлива оплата частинами: 1-й внесок від 2000 грн.

* Категорія “В” – автомобілі, дозволена максимальна маса яких не перевищує 3,5 т.  (приміром вага позашляховика 1,4 – 2,7 т.), а кількість сидячих місць, крім сидіння водія – до восьми.

*  Категорія “А” – мотоцикли та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун з робочим об’ємом 50 куб. сантиметрів і більше або електродвигун потужністю 4 кВт і більше

Вартість паливно-мастильних матеріалів сплачується окремо - 180 грн. за кожне заняття!

Кількість практичних занять може бути скоректована відповідно до потреб кожного учня.

Переваги наших курсів водіїв

Досвідчені викладачі

Всі викладачі та інструктори  автошколи мають атестаційні посвідчення ГСЦМВС , які підтверджують статус фахівця з підготовки водіїв транспортних засобів

Облаштовані аудиторії

Комфортні аудиторії, обладнані необхідними технічними засобами (моніторами, стендами, макетами, аудіосистемами та ін.) для проведення ефективного навчання

Нові авто

В нашому автопарку знаходяться сучасні  ТЗ, які відповідають усім вимогам  законодавства для навчання водінню і перебувають у відмінному стані 

Власний майданчик

Початкове водіння проводиться на закритому тренувальному майданчику автошколи, який пристосований для відпрацювання важливих елементів водіння

Професійна підтримка

Підготовка пакету документів для подачі в Сервісний центр МВС та супровід на іспиті від складання тестів до отримання водійського посвідчення.

Звертайтесь в нашу автошколу

Наші викладачі та інструктори демонструють високу компетенцію при навчанні водіїв, не тільки прищеплюючи навички та вміння, що дають впевненість в будь-якій дорожній ситуації, а й допомагаючи подолати страхи і стрес, що пов’язані з інтенсивним міським рухом.

Вибираючи курси водіїв у Львові, потрібно знати, що за рівнем надання знань та відпрацювання водійських навичок наша автошкола є лідером. Ми впевнені в тому, що програма навчання водінню і висококласний персонал допоможе вам з легкістю навчитися впевнено керувати транспортними засобами.

Як записатися на курси водіння:

пошта

1. Заповніть онлайн форму на сайті.

телефон

2. Отримайте консультацію нашого менеджера.

документи

3. Прийдіть в автошколу і подайте документи.


Відновлення навичок водіння

водіння

Запис на індивідуальні заняття

Роками не мали практики водіння і втратили навички? Ми допоможемо вам відновити і значно покращити вміння кермувати автомобілем. Вартість 1 год. водіння на мехнанічній коробці становить 350 грн. Вартісь 1 год. на автоматі – 400 грн. Заняття проходять за домовленістю з інструктором. Щоб отримати більше інформації телефонуйте за номером (097) 440-44-36

Контакти автошколи:

Головний офіс: м. Львів, вул. Варшавська, 1
Тел.: (032) 252-04-44 (бухгалтерія)

Як отримати права (посвідчення водія)
покрокова інструкція:

права водія
як отримати права водія

Зі скількох років можна отримати посвідчення водія?

“А”  з 16 р.  “В” і “С” з 18 р. Для прикладу, навчання на категорію “В” можна розпочинати в 17 років, проте на момент завершення курсів слухачу повинно виповнитися 18 повних років.

Проходження медичної комісії

Медична довідка форми 083/о видається спеціалізованими медичними комісіями. Потрібна вона для запису в автошколу і при подачі документів в сервісний центр МВС. Термін дії довідки – 6 місяців, тому крім автошколи її цілком можна встигнути подати і у Сервісний центр МВС.

Медкомісії огляду придатності водіїв у м. Львові:

 • вул. Данила Апостола, 10 http://meddovidka.lviv.ua
 • вул. Б. Лепкого, 8 (Галицький медичний центр БДР);
 • вул. Замарстинівська, 233 (Поліклініка ГУМВСУ у Л/о);
 • вул. Огієнка, 1 (Поліклініка КЛЛЗ);
 • пр. Чорновола, 45а (Львівська обласна госпрозрахункова поліклініка)

Перелік документів для проходження медичної комісії:
1. Паспорт.
2. Військовий квиток або приписне свідоцтво (для чоловіків).
3. 2 фото 3,5 х 4,5.
4. Сертифікат психоневрологічного диспансеру (м. Львів, вул. Коциловського, 30).
5. Сертифікат наркологічного диспансеру (м. Львів, вул. Б. Лепкого, 8).

Психолога та нарколога можна пройти комплексно в клініці по вул. Данила Апостола, 10 (див. вище)

Складання іспитів в сервісному центрі МВС

Пройшовши навчання в автошколі, потрібно здати іспит в Cервісному центрі МВС. Документи до нього подає автошкола.

Іспит складається з теоретичної і практичної частини. Теоретична частина проходить у формі тестування на комп’ютері – потрібно відповісти на 20 питань за 20 хвилин (можливі 2 помилки):

– 10 з правил дорожнього руху;
– 4 з будови та експлуатації транспортних засобів;
– 4 з основ безпеки руху;
– 2 з надання першої медичної допомоги.

сервісний центр

При невдалому результаті тестування, повторно його  можливо здати через 5 днів, оплативши 30 грн. за кожну наступну спробу.

На практичному іспиті оцінюються навики управління автомобілем або іншим ТЗ. Триває практична частина від 15 до 30 хв. При здійсненні більше 2-ох помилок, відмові виконати певне завдання чи створенні аварійної ситуації, іспит вважається нескладеним і доведеться проходити перепідготовку.

Маршрути для здачі іспитів з водіння

Отримання посвідчення водія

В разі успішної здачі екзамену, отримати водійське посвідчення можна повторно звернувшись до Сервісного центру МВС через 5-7 днів, сплативши квитанції за іспит та саме посвідчення. Вартість посвідчення водія на право керування транспортними засобами — 227,00 грн.

Відповідно до нових правил перше посвідчення водія видається терміном на 2 роки. Якщо за цей період водій скоїть не більше двох адміністративних порушень, то зможе обміняти тимчасові права на постійні. В іншому випадку потрібно ще раз складати теоретичні та практичні іспити.

Загальний термін дії українського посвідчення водія становить 30 років і обчислюється з дня його оформлення. Інвалідам та особам, які мають медичні обмеження, права видаються із зазначенням відповідної піктограми в графі «Обмеження».

Правила дорожнього руху:

Львівська автошкола: відгуки

Досить довго я взагалі боялася їздити, відповідно і здавати на права! Але нарешті наважилася і за рекомендаціями прийшла в автошколу. Заняття відбувалися в чистих і затишних класах.  Теорія пройшла просто на одному диханні - все чітко, ясно і зрозуміло. Після занять з інструктором з водіння з кожним разом стала водити все краще. Раніше я такого навіть не могла уявити! Інструктор робив кожне заняття цікавим - з новими маршрутами і вправами! Все проходило в спокійній, дружній атмосфері. Ще у них є система розстрочки, що досить зручно, адже не кожен зможе відразу оплатити суму за все навчання, яке з кожним роком стає все дорожче... І найголовніше - іспити здала сама, нехай з 2 разу, але здала!!! 

Олена Ліжанівська

05.12.2020

Якщо Ви у пошуках хорошої автошколи, то щиро рекомендую саме цю автошколу на Варшавській. Інструктори мають величезний досвід роботи і за кермом ти відчуваєш реальну впевненість, а не боїшся помилитися і щось не то зробити. Вони знаходять індивідуальний підхід до кожного учня та терпляче відносяться до помилок. Я можу тільки подякувати за прекрасне навчання!

Світланка

30.10.2020

Закінчив онлайн курс. Дуже зручно - не потрібно постійно їздити в автошколу, лише завіз  документи. Займався коли було бажання і час. Уроки можна дивитися по кілька раз, щоб вже напевне вивчити матеріал. Після кожної теми записував собі незрозумілі речі і дзвонив до викладача. На тестах так руку набив, що вже й зовсім не боюся здавати їх в МРЕВ. З інструктором домовлявся про місце зустрічі, щоб було зручно і мені доїхати і йому після попереднього учня. Переваги такого навчання очевидні - єдине, що може немає тої атмосфери групового навчання, але то вже на любителя.

Іван Костишів

25.07.2020

Сподобалося, що можна обирати - ходити в школу чи вчитись онлайн. Ще один великий плюс - це нові автівки, які знаходяться в чистому і охайному стані (для мене це важливо, зважаючи на ситуацію з ковідом). Одразу помітно, що дирекція дбає про школу, про безпеку і про якість навчання, а не лише заробляє гроші.

Олексій

18.06.2020

Дякую за те, що навчили з “нуля” керувати автомобілем. У Вас я отримала безцінні знання , і позитивні емоції . З задоволенням відвідувала всі теоретичні заняття які проводив Микола Андрійович, завжди було цікаво. Дякую інструктору з водіння Івану Васильовичу за професіоналізм , терпіння , вміння навчити, пояснити..

Олександра

23.02.2020

Дуже задоволена як викладанням теоретичних занять,так і практичних. Викладачі досвідчені і приємні. 10/10

Таня

27.10.2019

Цю автошколу порадили друзі, які самі тут навчалися. Та й і я не розчарувався. Матеріал викладається на пристойному рівні. Викладач п. Ігор пояснює зрозумілою мовою. Практичні також залишили хороші враження. Інструктор ставився з розумінням до того, що я трохи тупив на початках. Кароче тримайте лайк від мене.

Вакименко Роман

05.07.2019

Хороша автошкола, все сподобалось.  Чудові викладачі по теорії та інструктори по практиці. Якісна організаційна робота!

Світлана Мних

13.04.2019

Привітайте мене, я тепер водій )

Антон

26.03.2019

Все гарно, мені сподобалось. Не знаю до чого придертись. Хоча нюанси всюди є, то треба розуміти

Ірина Степанівна

17.11.2018

Реально класна автошкола. Що мене приємно вразило, так це відповідальність, з якою тут ставляться до навчання водінню. Тут роблять це на совість, привчають до дисципліни - щоб не просто люди отримали права, але й навчилися добре їздити.

Андріана

29.09.2018

Я також до вас хочу. Піду на наступний набір. Так розумію, що ви набираєте кожного місяця?

Василь Стаховський

20.08.2018

Задоволений , що 2 роки тому звернувся до цієї школи. Сьогодні позаду тисячі кілометрів, а ще досі з усмішкою пригадую як робив перші кроки. І на щастя ці кроки допомагали робити справжні "фанати" своєї справи. Велике вам спасибі

Ігор

23.06.2018

Хороші умови навчання, просторий клас, обладнання, яке дає можливість не лише розказати, але й показати що й до чого. Ну і самі викладачі компетентні. Не люблю, коли мені дурниці розказують. Тут почув багато важливих моментів з практичного боку. Я трохи вмів їздити, але можу сказати, що тепер ці навички значно покращились. Зараз себе почуваю за кермом дуже впевнено.

Ярослав

17.04.2018

Нещодавно закінчила цю автошколу. Залишилися лише приємні враження: компетентні та досвідчені викладачі й інструктори, які намагаються навчити вас усього ,що знають самі. Хочеться подякувати викладачу теорії Ігору Михайловичу за цікаві лекції та приклади із життя. Ну і звісно окрема величезна подяка інструктору - Ярославу Михайловичу за те, що терпляче вчили, пояснювали і відповідали на всі запитання.
Однозначно рекомендую і бажаю всім успіху.

Ліля

14.04.2018

Ловіть лайф-хак від мене ) Я коли вибирав авто та інструктора - вибрав "корито", на яке майже ніхто не звертав увагу. Так, вчитися на ньому було важче ніж на новіших автівках, але тепер я спокійно сідаю за любу тачку і проблем в мене не має. Якщо машинка нова, то в ній їду без проблем. Якщо вже ушатана - знайду підхід і до неї. Це ж курси водіїв, а не качелі. Тут є реальний шанс навчитися їздити. І ще один жирний плюс в моєму виборі - це графік водіння. Через те, що менше народу, набагато легше домовитись з інструкторм про заняття (повірте це реально значна перевага), навіть не підписуйтеся на машину, на якій вже куча їздаків висить. І ще для тих, хто хоче вижати по максимуму з курсів - записуйтесь на зиму. Знову ж таки на слизькій дорозі з інструктором набагато краще вчитися (він все підкаже і поможе, коли щось піде не так, інструктори тут реально круті) ніж потім самому афігівати коли піде сніг і їзда буде мегажостка.

Руслан

5.04.2018

Нещодавно закінчила курси  і залишилася дуже задоволена. Особисто для мене заняття проходили зрозуміло та цікаво, в мене купа позитивих емоцій ) Цю школу рекомендую!!!

Христинка

29.03.2018

Я не був на всіх заняттях бо ще вчуся і працюю. Але навіть на тих, на які ходив, багато корисного почув. Права маю, решта вже по ходу підтяну.

JazZ

8.11.2017

Доброго дня. Я навчалася в автошколі  два місяці тому. Сам процес мені дуже сподобався, як теоретичні заняття так і практичні! Велике спасибі викладачу практики Руслану Васильовичу, який професійно та спокійно давав настанови при навчанні керувати автомобілем! Тому раджу всім майбутнім водіям проходити навчання на вул. Квітки-Основ"яненка.

Андріана Дудко

3.10.2017

Автошкола що треба. Трохи сумнівався чи в мене щось получиться, але вже рік як сам рулюю і проблем немаю. Це все завдячуючи моїм старанням, ну і звичайно автошколі тоже.

Паша

25.04.2017

Закінчила курси ще у 2005 році. Маю дуже приємні спогади про вашу школу. Роман Михайлович викладав теорію прекрасно, а Ярослав Михайлович допомагав опановувати навички водіння. Це все знадобилося в реальній їзді і дало можливість не розгублюватися в різних ситуаціях на дорозі. Все, що навчали на теорії, закріплювалися практичними завданнями. Тому можу впевнено сказати, що тут справді навчають!!! Вже скільки років років раджу саме цю автошколу усім своїм знайомим і планую скерувати сюди  своїх дітей! 

Олександра

14.02.2017

Навчалася в цій автошколі) Все було круто ). Викладач дуже гарно проводив пари, пояснюючи незрозумілі моменти і наголошуючи на тому, що треба запам"ятати, а також конкретно відповідав на наші питання, деколи з гумором )) Тому можу сказати, що важлове і саме викладання.

Галинка Петрів

28.10.2016

Якщо нормально ходити, то  цілком можливо отримати грунтовні знання і навики. Навчання вартує кожної гривні, яку я заплатив школі. Вчитель з водіння терплячий, бачив, що я старався і голос на мене не піднімав, хоч я розумію яка в нього відповідальність

Влад

9.07.2016

Хочу порадити Михайла Володимировича, як хорошого інструктора, ввічливого і професійного. На кожному занятті він докладно пояснював кожен маневр, можливі ситуації на дорогах. Моє водіння проходило вчасно і в зручний для мене час. Сьогодні на дорогах відчуваю себе впевнено і тримаю в пам'яті багато, що розповідав мій інструктор.

Вікторія

23.05.2016

Мені автокурси зайшли.  Викладач, який сам має великий стаж водіння роз'яснював ПДР і складні реальні ситуацій на дорозі. Спасибі окремо інструктуру, що він підлаштовувався під мій графік (в мене робота). Хочите реально навчитися їздити - ідіть сюди

Глущенко Тарас Васильович

17.03.2016

Справді хороша автошкола. Я також раджу навчатися водінню саме в ній. Класні викладачі та інструктори! Ставлення до мене було  дуже добре! Перестав боятися львівських доріг вже через 5 занять! Після завершення курсів, я зрозумів, що вибрав найкращу школу! Дуже вам вдячний за хороше навчання та сумлінне ставлення до своєю роботи!

Діма

5.12.2015

Жаль, що не встиг раніше записатися перед підняттям цін. Та всерівно мені права треба робити... тому подав заявку. Не знаю чи то правда, щось кажуть ніби осінню або з нового року знову всі автошколи збільшують вартість навчання. Я розумію, що викладачам та інструкторам потрібно піднімати зарплату і за щось купувати запчастини чи оновлювати автопарк, але було б добре, якби автошколи попереджали за 2 місяці наперід...

Павло

28.11.2015

Тато сказав йти тільки в цю школу, якщо я дійсно хочу навчитися добре водити. Доводилося їздити маршруткою до вас, хоч біля мене була інша школа. Але я ні трохи не жалію, що послухала тата. Тепер він спокійно довіряє мені машину і я часто з ним на рівні обговорюю дорожню обстановку і відповідні правила ПДР.

Олена

16.05.2015

Навчання водінню пройшло чудово. Роман Вікторович - відмінний досвідчений інструктор. Мені дуже пощастило, що саме він навчали мене водінню. Терплячий, ввічливий, ніколи НЕ підвищує голос. Людина дуже товариська, позитивний і з чудовим почуттям гумору, з ним легко знайти спільну мову. Він робить все можливе щоб кожне заняття було не просто відпрацюванням вже отриманих знань, а ще й приносило задоволення. Роман Вікторович надав мені впевненість на дорозі. Мені було дуже приємно і цікаво. Я з радістю ходила на практику. Завжди буду з вдячністю і теплом згадувати наші заняття. Він професіонал своєї справи. Спасибі Вам пане Роман !!!

Катя

24.10.2014

Автошкола Львів
33 023
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!