Курси водіїв "Львівська автошкола"

Навчимо водінню без стресу та переплат

Щоб записатись заповніть онлайн-форму!

м. Львів, вул. Степана Бандери, 11

Набір до 28 липня

Професійні курси водіїв у Львові

Наша автошкола – це сучасні курси водіїв у м. Львові, що успішно займаються підготовкою водіїв транспортних засобів. Для здійснення своєї діяльності маємо всі необхідні дозвола: ліцензію Міністерства Освіти і Науки України, а також сертифікат про акредитацію Головного сервісного центру МВС України. Навчальний процес проходить відповідно до програм, затверджених Міністерством освіти і науки України та Міністерством внутрішніх справ. Це гарантує, що ви отримаєте фахові знання, які надаються при підготовці водіїв транспортних засобів та відповідні офіційні документи. Крім того застосовується власна авторська методика, розроблена досвідченими викладачами, яка значно полегшує засвоєння матеріалів.

Професійні інструктори автошколи допоможуть вам оволодіти всіма необхідними навичками з управління автомобілем, а також нададуть психологічну підготовку, яка забезпечить спокій і абсолютну впевненість на дорогах великих міст при високій дорожній завантаженості, складних маневрах, навіть за несприятливих погодніх умов та інших непередбачених обставинах.

Автомобілі спеціально обладнані додатковим комплектом педалей, що дозволяє інструктору оперативно втручатися у водіння. Завдяки цьому, Ви захищені від небезпечних ситуацій на дорозі.

Програма навчання

Програма навчання складається з теоретичної і практичної частин. На теоретичному курсі в автошколі вивчаються правила дорожнього руху (ПДР), будова автомобіля, надання першої медичної допомоги на дорозі, роз’ясняються нюанси при оформленні штрафів, а також розглядаються білети, за якими складатимуться тести в Сервісному центрі МВС. Лекції супроводжуються прикладами та моделюванням дорожніх ситуацій. Крім того викладачі відповідають на всі питання, які виникають у слухачів під час вивчення матеріалу.

Після проходження теоретичної частини, слухачі складають іспити в Сервісному центрі МВС і приступають до практичних занять. Завершивши практичні (водіння) потрібно ще раз здати іспити в Сервісному центрі після чого отримати посвідчення водія (права).

Теоретичний курс складається з наступних предметів:

Під час практичних занять відпрацьовуються  навички:

Онлайн навчання

онлайн навчання

На період дії воєнного стану навчання в автошколі проводиться в онлайн форматі у вигляді курсу відеолекцій. 

Переваги онлайн навчання:

Практичні заняття (водіння) проводяться у звичному режимі, в час, обумовлений з інструктором з дотриманням необхідних заходів безпеки.

15 занять, тривалістю 2 год.

Практичні (водіння) проходять з 8:30 до 17:30 і складається індивідуально для кожного курсанта з урахуванням його побажань і можливостей. У позаробочий час водіння проводяться за домовленістю з інструктором.

Пройшовши курси водіїв
у Львівській автошколі, Ви навчитеся:

Впевнено водити автомобіль на переповнених дорогах великого міста

Швидко реагувати на дорожніх хуліганів та уникати аварій

Контролювати транспортний засіб на ділянках із поганим покриттям

Спокійно їздити у темний час доби і в складних погодніх умовах

Вартість (ціна) навчання в автошколі

Категорія "А"

6.000

Категорія "В"

8.000

Можлива оплата частинами: 1-й внесок від 4000 грн.

Вартість паливно-мастильних матеріалів сплачується окремо: 400 грн. за кожне за водіння.

Кількість практичних занять може бути скоректована відповідно до потреб кожного учня.

Загальна вартість навчання складає  вартість теоретичного курсу та вартість практичних занять.

В нашій автошколі відсутні будь-які інші приховані платежі.

Як записатися на курси водіння

пошта

1. Заповніть онлайн форму на сайті.

телефон

2. Отримайте консультацію нашого менеджера.

документи

3. Прийдіть в автошколу і подайте документи.

Які документи подати

паспорт

Український паспорт

Ідентифікаційний код

Медична довідка 083/о

2 фото розміром 3,5 х 4,5

Переваги Львівської Автошколи

Онлайн навчання

Можливість навчатися у зручний час, поза роботою чи навчанням у ВУЗах, економлячи кошти на дорогу і не витрачаючи зусиль на доїзд до автошколи

Досвідчені викладачі

Всі викладачі та інструктори  автошколи мають атестаційні посвідчення ГСЦМВС, які підтверджують статус фахівця з підготовки водіїв транспортних засобів

Надійні авто

В нашому автопарку знаходяться сучасні ТЗ, які відповідають усім вимогам  законодавства для навчання водінню і перебувають у відмінному технічному стані 

Безпечне навчання

  Після кожного учня проводиться санітарна обробка навчальних транспортних засобів і матеріалів в класах. Наші працівники пройшли повний курс вакцинації

Професійна підтримка

Підготовка пакету документів для подачі в Сервісний центр МВС та супровід на іспиті від складання тестів до отримання водійського посвідчення

Звертайтесь в нашу автошколу

Викладачі та інструктори наших курсів водіїв  демонструють високу компетентність в процесі навчання, не тільки прищеплюючи навички та вміння, що дають впевненість в будь-якій дорожній ситуації, а й допомагають подолати страхи і стрес, що пов’язані з інтенсивним міським рухом, знаходячи при цьому індивідуальний підхід до кожного учня.

Вибираючи автошколу у Львові, варто знати, що за рівнем надання знань та відпрацювання водійських навичок наші курси водіїв є лідером. Ми впевнені в тому, що програма навчання водінню, яку викладаємо, і висококласний персонал допоможе вам з легкістю навчитися впевнено керувати транспортними засобами.

Контакти автошколи

Адреса:

E-mail

Додаткові питання

Зі скількох років можна отримати посвідчення водія?

“А”  з 16 р.  “В” і “С” з 18 р. Для прикладу, навчання на категорію “В” можна розпочинати в 17 років, проте на момент завершення курсів слухачу повинно виповнитися 18 повних років.

Де пройти медичну комісію

Разом із дотриманням правил дорожнього руху, стан здоров’я водія є базовою і необхідною умовою безпечного водіння. Тому отримання медичної довідки є обов’язковим для оформлення посвідчення водія. А видача медичної довідки на права або форми 083/о, як її ще називають, регулюється законодавством (Положенням про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів).

Медична довідка форми 083/о видається спеціалізованими медичними комісіями. Потрібна вона для запису в автошколу і при подачі документів в сервісний центр МВС. 

Медкомісії огляду придатності водіїв у м. Львові (термінове виготовлення медичної довідки)

“Галицький медичний центр Безпеки дорожнього руху”: вул. Б. Лепкого, 8. Тел.: (067) 385 8345

  • “Медсервіс” – вул. Данила Апостола, 10. Графік роботи 9:00 – 13:00. Тел.: (097)-104-41-41 http://meddovidka.lviv.ua

Перелік документів для проходження медичної комісії:
1. Паспорт.
2. Фото 3,5 х 4,5 (2 шт.)
3. Військовий квиток або приписне свідоцтво (для чоловіків).
4. Кошти.

Як відбувається складання іспитів в Сервісному центрі МВС

Пройшовши навчання в автошколі, потрібно здати іспит в Cервісному центрі МВС. Документи до нього подає автошкола.

Іспит складається розділені на теоретичну і практичну частини. Теоретична частина проходить у формі тестування на комп’ютері – потрібно відповісти на 20 питань за 20 хвилин (можливі 2 помилки):

– 10 з правил дорожнього руху;
– 4 з будови та експлуатації транспортних засобів;
– 4 з основ безпеки руху;
– 2 з надання першої медичної допомоги.

сервісний центр

Приклади тестів ПДР

При невдалому результаті тестування, повторно його  можливо здати через 5 днів, оплативши 30 грн. за кожну наступну спробу.

На практичному іспиті оцінюються навики управління автомобілем або іншим ТЗ. Триває практична частина від 15 до 30 хв. При здійсненні більше 2-ох помилок, відмові виконати певне завдання чи створенні аварійної ситуації, іспит вважається нескладеним, а наступний можна спробувати скласти не раніше ніж через 10 календарних днів. Рахувати потрібно з наступного дня після невдалої спроби.

Однак, якщо ви не склали теоретичну частину протягом року з дня видачі свідоцтва, наступний можна скласти після отримання нового свідоцтва.

Маршрути для здачі іспитів з водіння

Отримання посвідчення водія

В разі успішної здачі екзамену, отримати водійське посвідчення можна повторно звернувшись до Сервісного центру МВС через 5-7 днів, сплативши квитанції за іспит та саме посвідчення. Вартість посвідчення водія на право керування транспортними засобами — 227,00 грн.

Відповідно до нових правил перше посвідчення водія видається терміном на 2 роки. Якщо за цей період водій скоїть не більше двох адміністративних порушень, то зможе обміняти тимчасові права на постійні. В іншому випадку потрібно ще раз складати теоретичні та практичні іспити.

Загальний термін дії українського посвідчення водія становить 30 років і обчислюється з дня його оформлення. Інвалідам та особам, які мають медичні обмеження, права видаються із зазначенням відповідної піктограми в графі «Обмеження».

Львівська автошкола ТСОУ: відгуки

Обирала школу водіння по рекомендації подруги і залишилась задоволена на всі 100%. Мій основний критерій був навчитись впевнено водити авто і скласти іспит без хабарів. З першого ж практичного заняття пан Орест мені дуже сподобався: ввічливий, професійний, тактовний, запевнив, що скласти іспит самостійно цілком реально. І він не обманув, ми це зробили! Його віра в мене, підтримка на іспиті, а головне знання, вкладені в мене, дали результат і тепер я маю посвідчення водія!
Скажу, що це не просто працівник автошколи, а направду талановитий інструктор. Я тепер не боюсь перехресть з круговим рухом, виїжджати на головну дорогу, вмію паркуватись і ще багато чого, що ще пів року тому здавалось неможливим. Іншим вагомим критерієм для мене є врівноваженість інструктора. Тут також не було жодних непорозумінь, він ні разу не піднімав на мене голос, навіть в моменти коли я б сама себе вбила)))  Пройшло лише кілька тижнів, а я вже сумую за моїм чудовим інструктором і нашим затишним авто, в якому я так захопливо проводила час )

Інна

04.02.2023

Дуже зручно, що можна вчитися онлайн. Я дивилася відеоуроки коли мала вільний час. В основному на вихідні проходила по кілька тем, або вечері після роботи. 

Марія Антонюк

22.08.2022

Раніше ніколи не задумувалася про водіння, навіть трохи побоювалася самої думки сідати за руль, але от зараз такий час, що мабуть кожен повинен вміти водити авто. Хочу відзначити і поядкувати моєму інструктору, з ним почувала себе дуже впевнено за кермом. Рекомендую цю автошколу, адже при будь-яких обставинах вони виконують свої зобов'язання

Оксана Чоботенко

04.06.2022

Справді хороша автошкола, все чесно і добросовісно, жодних проблем не виникло протягом всього періоду навчання. Щиро вдячний моєму інструктору Сергію Олександровичу, який всьому мене навчив і пояснив незрозумілі моменти. 

Василь Боровець

07.02.2022

Вибирала між вашою школою, магістраллю і автошколою леогарт. Хоч всі ці автошколи досить не погані, а десь навіть можна отримати знижку на навчання, все ж обрала вас, так як досвіду у вас значно більше. Це для мене найголовніше. Про свій вибір я не пожалкувала. Бажаю вам міцного здоров'я і наснаги навчити ще не одне покоління водіїв!

Анна Мельник

15.11.2021

Невеликі навики водіння у мене були, тому ми з Романом Миколайовичем відразу виїхали в місто і працювали саме над тими моментами, з якими я відчувала невпевненість. Окрема подяка і викладачеві, який  правильно доносить дійсно важливу і потрібну інформацію. В цілому я залишилась дуже задоволена цими курсами водіїв

Ірина Богданівна

08.08.2021

Навчання в цій автошколі - це своєрідний знак якості. Бо інші автошколи то появляються, то зникають. Багато хто через кілька років навіть і не згадає половину теперішніх курсів водіїв. А ця автошкола як працювала тут десятки років, так і далі буде працювати, бо в них головне вчити, а не заробити на учнях!  Ці курси водіїв порекомендував дядько. Від себе можу сказати - реально проста, добротна школа, без пантів і  заморочок!

Влад

29.07.2021

Дкую колективу автошколи за якісну організацію, позитивне і доброзичливе відношення до своїх учнів. Окрема вдячність інструкторам - ви справжні профі!

Дмитро

10.07.2021

Теорія: за час навчання нам прочитали і пояснили кожен абзац ПДР і до мене "дойшла" і суть, і поняття і розуміння їх!

Водіння: Ви не тільки навчали мене правильно їздити, впевнено їздити, але і красиво їздити. Ви вірили в мене і підтримували до останньої хвилини здачі! Спасибі вашій команді за все!!!

Галинка

18.05.2021

Вибирали автошколу довго і ретельно, адже вчитися повинна була наша дочка, тому переживали подвійно. Ознайомились в інтернеті з курсами водіїів, які є у Львові, поговорили з друзями і знайомими. Найбільше схвальних відгуків припало на цю автошколу. Заповнили на сайті форму і нам зателефонували і розказали основні моменти, крім того домовились про особисту зустріч і приїхали в автошколу, поговорили з викладачем, зясували усі питання по навчанню, здачі іспитів, оплаті. Нас все влаштувало, тому подали документи. Процесом навчання дочка була задоволена. Уроки побудовані грамотно, ніякої води. Спочатку читали лекції, в кінці кожного заняття давався зворотний зв'язок. Це означає, що кожен міг задати питання по ПДР. Якщо ти пропустив заняття, то можна переглянути його в онлайні. Практичні заняття також залишили приємне враження. Машини в автошколі майже нові, інструктори дуже досвідчені, відповідально підходять до завдання навчити людину. Тому можна не боятися за процес водіння. Спочатку, звичайно, проводилися на майданчику, згідно навчального плану. Ну а далі вже відпрацьовували по місту. Хоч через ситуацію з ковідом на права довелося трохи почекати, але сама здача відбулася без проблем. Як результат дочка має права категорії В і хороші навики водіння!

Вікторія Володимирівна

27.02.2021

Досить довго я взагалі боялася їздити, відповідно і здавати на права! Але нарешті наважилася і за рекомендаціями записалася тут на курси водіїв. Заняття відбувалися в чистому і затишниому класі.  Теорія пройшла просто на одному диханні - все чітко, ясно і зрозуміло. Після занять з інструктором з водіння з кожним разом стала водити все краще. Раніше я такого навіть не могла уявити! Інструктор робив кожне заняття цікавим - з новими маршрутами і вправами! Все проходило в спокійній, дружній атмосфері. Ще у них є система розстрочки, що досить зручно, адже не кожен зможе відразу оплатити суму за все навчання, яке з кожним роком стає все дорожче... І найголовніше - іспити здала сама!

Олена Ліжанівська

05.12.2020

Якщо Ви у пошуках хорошої автошколи, то щиро рекомендую саме  автошколу на Степана Бандери. Інструктори мають величезний досвід роботи і за кермом ти відчуваєш реальну впевненість, а не боїшся помилитися і щось не то зробити. Вони знаходять індивідуальний підхід до кожного учня та терпляче відносяться до помилок. Я можу тільки подякувати за прекрасне навчання!

Світланка

30.10.2020

Закінчив онлайн курс. Дуже зручно - не потрібно постійно їздити в автошколу, лише завіз  документи. Займався коли було бажання і час. Уроки можна дивитися по кілька раз, щоб вже напевне вивчити матеріал. Після кожної теми записував собі незрозумілі речі і дзвонив до викладача. На тестах так руку набив, що вже й зовсім не боюся здавати їх в МРЕВ. З інструктором домовлявся про місце зустрічі, щоб було зручно і мені доїхати і йому після попереднього учня. Переваги такого навчання очевидні - єдине, що може немає тої атмосфери групового навчання, але то вже на любителя.

Іван Костишів

25.07.2020

Сподобалося, що можна обирати - ходити в школу чи вчитись онлайн. Ще один великий плюс - це нові автівки, які знаходяться в чистому і охайному стані (для мене це важливо, зважаючи на ситуацію з ковідом). Одразу помітно, що дирекція дбає про школу, про безпеку і про якість навчання, а не лише заробляє гроші.

Олексій

18.06.2020

Дякую за те, що навчили з “нуля” керувати автомобілем. У Вас я отримала безцінні знання , і позитивні емоції . З задоволенням відвідувала всі теоретичні заняття які проводив Микола Андрійович, завжди було цікаво. Дякую інструктору з водіння Івану Васильовичу за професіоналізм , терпіння , вміння навчити, пояснити..

Олександра Григорівна

23.02.2020

Дуже задоволена як викладанням теоретичних занять,так і практичних. Викладачі досвідчені і приємні. 10/10

Таня

27.10.2019

Цю автошколу порадили друзі, які самі тут навчалися. Та й і я не розчарувався. Матеріал викладається на пристойному рівні. Викладач п. Ігор пояснює зрозумілою мовою. Практичні також залишили хороші враження. Інструктор ставився з розумінням до того, що я трохи тупив на початках. Кароче тримайте лайк від мене.

Вакименко Роман

05.07.2019

Хороша автошкола, все сподобалось.  Чудові викладачі по теорії та інструктори по практиці. Якісна організаційна робота!

Світлана Мних

13.04.2019

Привітайте мене, я тепер водій )

Антон

26.03.2019

Все гарно, мені сподобалось. Не знаю до чого придертись. Хоча нюанси всюди є, то треба розуміти

Ірина Степанівна

17.11.2018

Реально класна автошкола. Що мене приємно вразило, так це відповідальність, з якою тут ставляться до навчання водінню. Тут роблять це на совість, привчають до дисципліни - щоб не просто люди отримали права, але й навчилися добре їздити.

Андріана

29.09.2018

Я також до вас хочу. Піду на наступний набір. Так розумію, що ви набираєте кожного місяця?

Василь Стаховський

20.08.2018

Задоволений , що 2 роки тому звернувся до цієї школи. Сьогодні позаду тисячі кілометрів, а ще досі з усмішкою пригадую як робив перші кроки. І на щастя ці кроки допомагали робити справжні "фанати" своєї справи. Велике вам спасибі

Ігор

23.06.2018

Хороші умови навчання, просторий клас, обладнання, яке дає можливість не лише розказати, але й показати що й до чого. Ну і самі викладачі компетентні. Не люблю, коли мені дурниці розказують. Тут почув багато важливих моментів з практичного боку. Я трохи вмів їздити, але можу сказати, що тепер ці навички значно покращились. Зараз себе почуваю за кермом дуже впевнено.

Ярослав

17.04.2018

Нещодавно закінчила цю автошколу. Залишилися лише приємні враження: компетентні та досвідчені викладачі й інструктори, які намагаються навчити вас усього ,що знають самі. Хочеться подякувати викладачу теорії Ігору Михайловичу за цікаві лекції та приклади із життя. Ну і звісно окрема величезна подяка інструктору - Ярославу Михайловичу за те, що терпляче вчили, пояснювали і відповідали на всі запитання.
Однозначно рекомендую і бажаю всім успіху.

Ліля

14.04.2018

Ловіть лайф-хак від мене ) Я коли вибирав авто та інструктора - вибрав "корито", на яке майже ніхто не звертав увагу. Так, вчитися на ньому було важче ніж на новіших автівках, але тепер я спокійно сідаю за любу тачку і проблем в мене не має. Якщо машинка нова, то в ній їду без проблем. Якщо вже ушатана - знайду підхід і до неї. Це ж курси водіїв, а не качелі. Тут є реальний шанс навчитися їздити. І ще один жирний плюс в моєму виборі - це графік водіння. Через те, що менше народу, набагато легше домовитись з інструкторм про заняття (повірте це реально значна перевага), навіть не підписуйтеся на машину, на якій вже куча їздаків висить. І ще для тих, хто хоче вижати по максимуму з курсів - записуйтесь на зиму. Знову ж таки на слизькій дорозі з інструктором набагато краще вчитися (він все підкаже і поможе, коли щось піде не так, інструктори тут реально круті) ніж потім самому афігівати коли піде сніг і їзда буде мегажостка.

Руслан

5.04.2018

Нещодавно закінчила курси  і залишилася дуже задоволена. Особисто для мене заняття проходили зрозуміло та цікаво, в мене купа позитивих емоцій ) Цю школу рекомендую!!!

Христинка

29.03.2018

Я не був на всіх заняттях бо ще вчуся і працюю. Але навіть на тих, на які ходив, багато корисного почув. Права маю, решта вже по ходу підтяну.

JazZ

8.11.2017

Доброго дня. Я навчалася в автошколі  два місяці тому. Сам процес мені дуже сподобався, як теоретичні заняття так і практичні! Велике спасибі викладачу практики Руслану Васильовичу, який професійно та спокійно давав настанови при навчанні керувати автомобілем! Тому раджу всім майбутнім водіям проходити навчання на вул. Квітки-Основ"яненка.

Андріана Дудко

3.10.2017

Автошкола що треба. Трохи сумнівався чи в мене щось получиться, але вже рік як сам рулюю і проблем немаю. Це все завдячуючи моїм старанням, ну і звичайно автошколі тоже.

Паша

25.04.2017

Закінчила курси ще у 2005 році. Маю дуже приємні спогади про вашу школу. Роман Михайлович викладав теорію прекрасно, а Ярослав Михайлович допомагав опановувати навички водіння. Це все знадобилося в реальній їзді і дало можливість не розгублюватися в різних ситуаціях на дорозі. Все, що навчали на теорії, закріплювалися практичними завданнями. Тому можу впевнено сказати, що тут справді навчають!!! Вже скільки років років раджу саме цю автошколу усім своїм знайомим і планую скерувати сюди  своїх дітей! 

Олександра

14.02.2017

Навчалася в цій автошколі) Все було круто ). Викладач дуже гарно проводив пари, пояснюючи незрозумілі моменти і наголошуючи на тому, що треба запам"ятати, а також конкретно відповідав на наші питання, деколи з гумором )) Тому можу сказати, що важлове і саме викладання.

Галинка Петрів

28.10.2016

Якщо нормально ходити, то  цілком можливо отримати грунтовні знання і навики. Навчання вартує кожної гривні, яку я заплатив школі. Вчитель з водіння терплячий, бачив, що я старався і голос на мене не піднімав, хоч я розумію яка в нього відповідальність

Влад

9.07.2016

Хочу порадити Михайла Володимировича, як хорошого інструктора, ввічливого і професійного. На кожному занятті він докладно пояснював усі маневри, можливі ситуації на дорогах. Моє водіння проходило вчасно і в зручний для мене час. Сьогодні на дорогах відчуваю себе впевнено і тримаю в пам'яті багато, що розповідав мій інструктор.

Вікторія

23.05.2016

Мені автокурси зайшли.  Викладач, який сам має великий стаж водіння роз'яснював ПДР і складні реальні ситуацій на дорозі. Спасибі окремо інструктуру, що він підлаштовувався під мій графік (в мене робота). Хочите реально навчитися їздити - ідіть сюди

Глущенко Тарас Васильович

17.03.2016

Справді хороша автошкола. Я також раджу навчатися водінню саме в ній. Класні викладачі та інструктори! Ставлення до мене було  дуже добре! Перестав боятися львівських доріг вже через 5 занять! Після завершення курсів, я зрозумів, що вибрав найкращу школу! Дуже вам вдячний за хороше навчання та сумлінне ставлення до своєю роботи!

Діма

5.12.2015

Жаль, що не встиг раніше записатися перед підняттям цін. Та всерівно мені права треба робити... тому подав заявку. Не знаю чи то правда, щось кажуть ніби осінню або з нового року знову всі автошколи збільшують вартість навчання. Я розумію, що викладачам та інструкторам потрібно піднімати зарплату і за щось купувати запчастини чи оновлювати автопарк, але було б добре, якби автошколи попереджали за 2 місяці наперід...

Павло

28.11.2015

Тато сказав йти тільки в цю школу, якщо я дійсно хочу навчитися добре водити. Доводилося їздити маршруткою до вас, хоч біля мене була інша школа. Але я ні трохи не жалію, що послухала тата. Тепер він спокійно довіряє мені машину і я часто з ним на рівні обговорюю дорожню обстановку і відповідні правила ПДР.

Олена

16.05.2015

Навчання водінню пройшло чудово. Роман Вікторович - відмінний досвідчений інструктор. Мені дуже пощастило, що саме він навчали мене водінню. Терплячий, ввічливий, ніколи НЕ підвищує голос. Людина дуже товариська, позитивний і з чудовим почуттям гумору, з ним легко знайти спільну мову. Він робить все можливе щоб кожне заняття було не просто відпрацюванням вже отриманих знань, а ще й приносило задоволення. Роман Вікторович надав мені впевненість на дорозі. Мені було дуже приємно і цікаво. Я з радістю ходила на практику. Завжди буду з вдячністю і теплом згадувати наші заняття. Він професіонал своєї справи. Спасибі Вам пане Роман !!!

Катя

24.10.2014

Автошкола Львів
4.9/5 - (137 votes)
Щоб зберегти інформацію
додайте сторінку в закладки
або поділіться в соцмережах!